Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej.

 

Pieski juz są tylko 3, wczoraj jak nas nie bylo w domu umarła suczka :(

Znowu smutek w domu. Cmentarz naszych zwierząt się powiększa. Co ciekawe Michał /9 lat/ poszedł z Tomkiem pochowac szczeniaka i wieczorem spokojnie zasnął. Przy "pogrzebie" Toli na to nie zezwoliłam i 3 dni budził się z płaczem :o Chyba dorośli jednak nie wiedzą co dzieciom jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Co do pogrzebów i naszego, rodzicielskiego wyczucia stopnia dojrzałości naszych dzieciaków - świetę słowa Majka...

Nasza Matylda jedzie dziś na operację pozbawiania atybutów swojej kobiecości. Czeka nas więc parę ciężkich dni, po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

ponizej obiecane zdjęcia po ociepleniu i otynkowaniu (wełna+Cermit-piaskowy ). Jakie sa wasze opinie na temat daszka nad garażem?? Ja byłem przeciw (koszty):evil: , ale w końcu uległem żonie :D i chyba efekt jest lepszy niz bez ( w onecie można porównac) daszek jest zamiast balkonu, który zlikwidowaliśmy, został tylko z drugiej strony.

 

http://foto.onet.pl/upload/32/7/_360936_n.jpg

 

http://foto.onet.pl/upload/9/62/_360935_n.jpg

 

http://foto.onet.pl/upload/14/16/_351683_n.jpg

 

http://foto.onet.pl/upload/20/81/_361103_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka , ponizej jest brama garażowa, a generalnie to ma raczej funkcje estetyczno-dekoracyjną na fasadzie. :D

 

jak jest brama, to daszek bardzo się przyda

 

Ale odwrocić nie potafię :(

 

zaglądnij do uwag o forum muratora, tam Zbych podaje link do programu do edytowania zdjęć

 

Majka, cenna uwaga o siatkach w rewizjach!! Nie wiedziałem o tym. Co praktyka to praktyka.

 

pewnie, lepiej sie uczyć na cudzych błędach 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka,

musze powiedzieć, że podziwiam Zbycha. Ma chłop talent pedagogiczny i cierpliwość :D :D Ale programu nie sciągnąłem, bo się okazało, na moim (IrfanView) tez to mozna zrobic. :lol: Co niniejszym uczyniłem. :wink:

 

Z innej beczki, Czy ktoś z GK moze polecić dobra i nie droga firmę od instalacji alarmowych. Jakie macie, jeśli macie doświadczenia dobre lub złe z monitoringiem i agencjami to robiacymi w Krakowie . Po mału dojrzewam, do tego tematu. Niestety nie finansowo :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek1,

mam jakiś problem ze skrzynką i wszystkie prywatne wiadomości zamiast zostać wysłane przeszły do folderu "do wysłania" i siedzą tam od paru dni.

Dlaczego ani co teraz zrobić nie wiem.

Podam Ci w takim razie namiary tutaj, cobyś nie myslał, że zapomniałam.

Firma nazywa się "Aldom", adres ul. Fabryczna 5a, tel. 411 88 88 lub 294 18 88, nam doradzał p. Sylwester Hajkiewicz nr kom. 607 100 248.

Są dobrzy i robią to b. profesjonalnie.

W sprawach alarmu dużo informacji udzielił mi także "Zbych" - jeden z Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, jak tam Matylda?

 

Tak jak przepowiadał specjalista od kociego patroszenia: przez dwa dni była kocia dętka, a stan wody w kocio-misce utrzymywał się w górnej strefie dostępności :D Poczym nastąpiło gwałtowne ozdrowienie: Matylda wróciła do swej normalnej sylwetki w pionie a poziom wody gwałtownie się obniżył. Zatom podniósł się wkrótce poziom nie powiem czego :D w kuwecie. Dziś rano kot wygląda już na okaz zdrowia i zaczął brutalnie :evil: dopominać się jedzenia. W piątek ma wizytę w celu zdjęcia szwów i jak pójdzie dobrze to w następnym tygodniu zacznie znów siać postarch wśród sąsiadów w krecich i mysich norach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

PIOTREK1, mam jakieś kłopoty ze skrzynką i nic nie wychodzi tylko przechodzi to folderu "poczta do wysłania", więc skopiuję to tutaj:

 

U mnie jest inaczej, bo dom mamy na strzeżonym osiedlu, a tak wogóle to jeszcze nie mieszkamy (wykańczanie nas wykańcza ).

Z tego co wiem to ta usługa kosztuje m/w 100,00zł miesięcznie. Ktoś mi kiedyś radził, żeby nie zlecać wykonania instalacji firmie ochroniarskiej. Chyba był to Zbych z Forum, ale dlaczego to nie pamiętam.

Pozdrawiam, a jeśli jeszcze masz jakieś pytania to służę pomocą.

Sonika

 

Majka,

założenie alarmu kosztowało nas parę tys. ale mamy to trochę rozbudowane : osobno rolety, osobno okna i drzwi, osobno dół, osobno góra, wszystko razem itd.

A kiedy się wprowadzamy? O to jest pytanie! Znowu kujemy ściany, bo okazało się, że np TV będzie w innym miejscu itd.

Za dwa tyg. jak dobrze pójdzie zaczynamy robić łazienki, no i jeszcze malowanie i podłogi i kominek i ...........

BEZNADZIEJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...