Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapraszamy wylicytowania przedmiotów przekazanych przez forumowiczów na II aukcje dla Nikoli.

 

Na chwilę obecną licytujemy:

 

1. Obrazek namalowany przez Osowę zobacz obrazek

2. Obrazek wyszywany przez Tolę zobacz obrazek

3. Butelka legendarnego 'kompociku' od Emems

4. Koszulka z emblematem osoby która wylicytuje tą koszulkę, przekazne przez Emems

5. Kubek z logo Muratora

6. Kubek z logo Muratora

7. Kask budowlany z logo Muratora

 

 

Zapraszamy do licytowania, z radością przyjmiemy również inne przedmioty na licytacje.

 

Adres licytacji:

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

Przypominamy nr konta:

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 'Człowiek - Człowiekowi'

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

 

W sprawach organizacyjnych kontakt [email protected]

Edzia & Maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, troszkę to za skomplikowane. Rozumiem, że końcowy rabat będzie dla wszystkich np. 10% tyle, że Forumowicze będą rozpoczynać dyskusję od 2% a inni od 0? :wink:

 

jakby to wytłumaczyć ...

 

Pan A jest użytkownikiem forum ... przychodzi do firmy BIM i chce zakupić drzwi szklane (musi powiedzieć, że informacje o rabacie ma z forum Muratora) , dostaje 2% rabatu , wybiera drzwi ... dodatkowy upust zależy od wybranego modelu, wielkości zamówienia i innych czynników . Załóżmy że dostanie 7% upustu. Razem z rabatem dostanie 9% zniżki.

 

Pan B przychodzi i wybiera drzwi , jego upust może wynieść 7% i tyle dostanie.

 

Oczywiście to sytuacja hipotetyczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim,

 

Martynaa, a my na nasze luksfery nie ostaliśmy tych dodatkowych 2%.

Cena była ostateczna. Dlaczego?

Luksferów jeszcze nie mamy, więc proszę o skorygowanie ceny. Dobre i dodatkowe 2%.

I kiedy będzie dostawa?

 

Aishan, szkoda, że nie skończyłes elewacji ale wykonawca chyba ma rację odnośnie pogody.

W piątek ma być podobno śnieg, brrrrr.

 

Majka, to kiedy jedziemy do Aishana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit - aż tak prosto to chyba jednak nie można, bo życie stałoby się nudniejsze. A i kto wie, może druga strona transakcji poczułaby się niedowartościowana. Na dowód przytaczam przykład z własnego doświadczenia. Elektrycy realizowali kolejne zamówienie mojej żony na dodatkowe lampki. Przy okazji bardzo pomogli nam w innych pracach (co do nich już nie należało). Więc jak przyszło do uzgadniania ostatecznej ceny, zapłaciłem co chcieli. Ku mojemu zdumieniu szef ekipy miał nieco skwaśniałą minę. Widać było, że coś Go trapi. Wreszcie po jakimś czasie powiedział mi z wyrzutem:"Przynajmniej końcówkę powinien mi Pan urwać". 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, zeby wszyscy wykonawcy byli tacy. A Ci od tynków wewnetrznych też tacy są.? 8)

Nie wiem czy pytasz o moich wykonawców od maszynowych tynków wewnętrznych? Owszem i tych mogę spokojnie polecić bo robią bardzo ładnie i biorą 8 zł/m2. Z nimi jednak żeśmy się targowali. Z pożytkiem dla obu stron. :p

Żeby to jednak nie brzmiało zbyt cukierkowo. Mam również i przykre doświadczenia z wykonawcami, którzy brali się za coś o czym nie mieli wielkiego pojecia.

Pit - nie pomyślałem. A może rzeczywiście o to mu chodziło. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się szczeniakami i ich mamą, która dzielnie wszystkie niedogodności znosi :D

http://foto.onet.pl/upload/20/36/_368318_n.jpg

jedno je inne spią

 

http://foto.onet.pl/upload/21/64/_368321_n.jpg

pierwsze siusiu nie w legowisku

 

http://foto.onet.pl/upload/5/45/_368310_n.jpg

drzemka w trakcie prezentacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...