Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krakowiacy - mały test ze znajomości swojego miasta.

Chcę zabrać rodzinkę na 3-4 dni, a że młody uwielbia wodę, to wybór padł na Kraków i Aqua Park. Polećcie mi inne atrakcje miasta i jakiś hotel lub pensjonat. W szczególności interesują mnie miejsca, w których młody (4.5 roku) mógłby się rozerwać, lub moglibyśmy się udać we trójkę. Przykładowo ja z młodym się pobawić, a mamuśka na jakieś zakupy :D Jeżeli chodzi o hotel/pensjonat, to bardziej zależy mi na klasie i zapleczu (pokój zabaw dla dzieci, osobny pokoik dla dziecka, dobre śniadanko) niż na cenie.

Pozdrawiam ciągle zza Wielkiej Wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka - bez kompleksów ;-) Czasem przecież możesz mieć jakiś fajny pensjonacik za płotem. Pewnie też jeździsz do centrum handlowego, a słyszałem, że w tym nowym jest miejsce zabaw dla dzieci, a Agata mogłaby sobie wtedy spokojnie zrobić zakupy. Myślę, że takie miejsca też znasz. A może Majka specjalizuje się w zagranicy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idzie Ci z budową tak jak mi ;-) No ale jednak ciężko poganiać jak się nie jest na miejscu :( Generalnie szukam czegoś, żeby choć trochę synkowi zrekompensować moją nieobecność. Tak jak pisałem - on uwielbia wodę, więc wpadłem na pomysł z Krakowem. Jeżeli masz jednak coś w Opolu dla dziecka w tym wieku, to mogę zmienić na Opole ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam, w Opolu nic nie ma...sama jeżdże zupełnie gdzie indziej,by wypocząć...w tym do Krakowa też,ale nie szukam tam noclegu,bo mam siostrę pod ręką,więc w tym temacie jestem bezradna...

Ja lubie brać dzieciaki do ZOO,na rynek na spacer /MPiK obowiazkowy z czytaniem godzinnym :lol: /ale to wtedy jak nie pada 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Faktycznie nie jestem specem od Krakowa, ale zabawa i zakupy najlepsze w Plazie /nie wiem, czy galeria Kazimierz już się otwarła - też ma być fajnie/. Aquapark - woda, z hoteli które mają apartamenty:

holiday Inn - 012 619 00 00

hotel Justyna 012 649 80 00

hotel Pollera 012 422 10 44

hotel Saski 012 421 42 22

 

i oczywiście Radisson i Sheraton, ale do nich nie mam pod reką numerów telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje

 

ZbyszekP - ja mam bliżej ale rodzinka ma daleko.

 

Majka - a który z listy polecasz? Co masz na myśli apartament? Czy to królewska suita w cenie 1200$/dobę ? ;-) Bo jeżeli tak, to wolę już ten z hoteli, w których są drzwi między pokojami i wynająć 2. Zresztą w dobie rozwoju agroturystyki i powrotu do pensjonatów, może jest coś w ten deseń? W Świnoujściu mieliśmy właśnie coś takiego - pokój z kuchnią, mały pokoik dla dziecka, łazienka i przepyszne śniadanka przygotowywane w jadalni przez właścicielkę. Młody miał wtedy 2 latka i był wniebowzięty. Najpierw od razu wskoczył do łóżeczka (ze szczebelkami) i powiedział, że to jest jego i przez 20 minut nie chciał z niego wyjść :D Na śniadanku też odstawiał niezłe cyrki i rozbawił całe bractwo :D

 

Czy krakowskie ZOO zimą jest warte obejrzenia? Czy oprócz Agacki nikt nie zapewnia z Was rozrywki dzieciom? Czy 4-latek wytrzyma w IMAX-ie? Grają coś tam ciekawego? Czy nie ma w Krakowie sali zabaw dla dzieci (w Ostrowie mamy)? A może powstało już jakieś muzeum techniki w którym można sobie poeksperymentować z fizyką? Nieźle się ubawiłem w takim czymś w Wiedniu, a wiem, że wiele innych miast też ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai,

polecilem Ci Plazę i M1 poniewaz są tam place zabaw dla dzieci. W Plazie oprócz Imaxa i zwykłego kina, jest park rozrywki dla dzieci i młodzieży a w M1 - plac zabaw z drabinkami, zjezdzalniami itp.

Jeśli chodzi o noclegi, to obawiam się,że Kraków nie jest stolica agroturystyki 8) :p , lecz raczej miescowosci odlegle co najmniej kilkanaście lub wiecej km od miasta. Z tym to mozesz miec problem. Chyba,ze jakiś pensjonat na peryferiach miasta. zob. na stronę którą ci podałem http://www.krakow.pl

Tam jest prawie wszystko o Krakowie.Chyba,ze Majka cos dla Ciebie znajdzie specjalnego :p Ale to musisz się do NIEJ pięknie usmiechnąc?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...