Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Majka też na to liczę.

A rowiać mogło tylko drewno do kominka, wszystkie inne rzeczy schowane są w garażu.

Marek dziś w pracy i jak tylko wróci jedziemy sprawdzić i policzyć ewentualne straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry Wszystkim w ten mrożny poranek.

Aishan,

miło Cię było znowu widzieć. Masz piękny dom w ślicznej okolicy, a tempo prac poprostu zawrotne!

Tak trzymaj, a jestem pewna, że w przyszłym roku będziesz już popijać kawkę (może i z nami :wink: ) na swoim tarasie.

Majka,

dzięki wielkie za podwiezienie nas. Było bardzo miło.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wichura jak co roku sprawdziła solidność naszych dachów i bujność naszej wyobraźni. :D Jak co roku parę pozrywanych dachów. I jak co roku drogi wiejskie lepiej odśnieżone niż tzw. drogi krajowe. Ech zima ... Przez 24 godziny żyliśmy bez prądu i jak tu w 21 wieku funkcjonować bez starego, dobrego kominka. Zamarzlibyśmy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Rezydencja Aishana z widokami ze ho, ho :D Zdjęcia będą, może przeslę je właścicielowi domu na maila? Czy mam umiescić je sama?

 

A teraz anegdotka z zycia.

 

W naszym "domu" sprawy samochodowe /jeżdzimy jednym autem, ostatnio chyba trochę więcej ja/ są pod nadzorem T. Pare dni temu w paskudną pogodę, jak wracałam do domu skończył się płyn do spryskiwaczy. Męczarnia. Przyjeżdżam do domu, zalę sie T. a on na to "dziwne, bo mało go uzywałem" :o To bylo jakies 3 dni temu. Dzisiaj odwożąc rano dzieci do szkoły spryskiwacze znowu nie działały. Płyn zamarzł, T - "wlałem letni, bo nie chciałem żeby się zmarnował" :roll:

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to ja ciągle podziwiam, podziwiam........ :lol: :lol: :lol:

 

I nie zapominaj pochwalić :D Od czasu do czasu oczywiście :wink:

 

Witam wszystkich i gorąco pozdrawiam.

Za wyjątkiem "roz..." kory z rabatek przetrwaliśmy atak zimy bez żadnych uciążliwości, co w naszej okolicy było raczej wyjątkowe - większość bez prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka i Sonika

Bardzo było miło Was zobaczyć i pogadać z Wami. Co do kawy na tarasie to myślę, że latem niejedną wypijemy :D . A teraz małe sprostowanie do tekstu Majki : Ani to rezydencja, a widoki - ot podmiejskie. A co do zdjęć to masz moje "copyright" na umieszczenie ich w internecie, a ja poproszę też o przesłanie ich mailem.

Aishan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...