Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A co ... lubisz dreszczyk emocji :lol: Nie przestawisz samochodu :o

Inne miejsca są jeszcze gorsze, o np. w sławetny piątek kumpel tak stanął bezpiecznie...a gościu nie "wyrobił" zakrętu i ma klepanie...

 

A mnie ciekawi, jaki kierunek będzie wskazywał, jak juz się wbije w karoserię auta Agi

Nie kracz, bo wykraczesz.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Qrcze, złaście ze mnie bo mi duszno :evil: Wole staly grunt pod nogami. A to nie krakanie tylko przewidywanie skutków pewnych poczynań 8) :D

Frankai, czyżbyś już wylądował w naszej ukonanej ojczyźnie?

 

Coś mi się widzi, że dokonaliśmy zbiorowego gwałtu na Majce ;) Ona jednak jest wyrozumiała i tylko nam każe złazić. A może każe nam złazić, żeby mieć lepszy dostęp do ... powiedzmy ... do ... obicinania ;)

 

Nie - właśnie szykuję się na wyjaz na obiekt, który mam dość daleko (80 km?) i musiałem wcześniej wstać, a przy śniadanku czytam sobie gazetkę ... internetową. Jak każdy dobrze uzależniony internauta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Dzisiaj spóxniłam się z dziecmi do szkoły. Na mojej gminnej drodze, przy podjeździe stanęła cysterna i zatarasowała drogę. Mozna było przejechać jednym kołem po asfalcie, drugą połową auta po zlodowaciałej skarpie.

Wiecie co zrobiłam?..............

Stchórzyłam :D wycofałam na dół i pojechałam przez miasto.

Chyba się starzeję :roll: Za grosz ułańskiej fantazji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Stchórzyłam :D wycofałam na dół i pojechałam przez miasto. Chyba się starzeję :roll: Za grosz ułańskiej fantazji 8)

 

Witajcie. Niektórzy powiedzieliby, że wreszcie poważniejesz :D . Zwłaszcza mając dwójkę (i to własnych) dzieci na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...