Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Koleżanka Majka się myli. W kraju wszechobecnego ;-) dobrobytu też są kolejki. Parę przykładów:

- stacja benzynowa na której była jakaś promocja - kolejka była taka, że zajęła jeden pas ruchu drogi będącej odpowiednikiem polskich "krajówek". Gdyby nawet tankowali cały bak za darmo, to równałoby się to średniemu wynagrodzeniu za 2h pracy. Pewnie tyle goście spędzili w kolejce :roll:

- stacje benzynowe podczas zaniku zasilania - kolejki i kłótnie jak w okresie kartkowym w Polsce. Benzynę wydawały tylko stacje z własnymi generatorami. Dodam, że w przeciwieństwie do większości ludzi ja pracowałem i biłem rekordy w kilometrówce w ten dzień. Przecież było jasne, że następnego dnia wszystko wróci do normy i tylko uważać, żeby mieć na czym wrócić do domu. A może oni potrzebowali igrzysk? ;-)

- urzędy wydające prawa jazdy i zasiłki socjalne oraz numerki ubezpieczeniowe - czas oczekiwania 30-60 minut, bo tempo pracy urzędników jeszcze niższe niż w Polsce. Żeby nie być oskarżonym o rasizm - domyślcie się jakiego koloru są najwolniejsi urzędnicy ;) Na szczęście są te urzędy wyposażone w numerki i krzesełka, a niektóre nawet w telewizory.

To tylko 3 przykłady, ale to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et tu Piotrek contra me???

 

Jeszcze trochę i też sie bedziesz toczył z górki 8) :D

 

Wiecie, te ostatnie wichury możliwe, że uszodziły nam bramę garazową.

Rankiem, po najwiekszej zawierusze otwieramy bramę, a tu przechyla się na bok. Odpadla przyspawana rolka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZbyszekP - indyka robi kumpel. U drugiego - co ma żonę na miejscu - będzie imprez, a ja dzisiaj pracuję. Udało mi się załatwić pozwolenie na dziś i na jutro :) Ja tu przecież przyjechałem skubać wujka Sama, a nie obżerać się ;)

 

Piotrek1 - nocleg wybieram. Dostałem 2 odpowiedzi mini satysfakcjonujące, bo są to mini apartamenty. W planach głównie aquapark (codziennie), oceanarium to nowe centrum handlowe, kopiec Kościuszki (mam nadzieję, że będzie ładnie przysypany śniegiem ;-) ) i się zobaczy jeszcze. No i może spotkanie z koleżanką ];->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówicie o jedzeniu, jak mi kiszki marsza grają :D Pomyślcie ile to milionów indyków poszlo pod nóż z okazji przezycia paru zdobywców :D

 

Frankai, "sajgońskie" urzedy są prawdopodobnie na calym swiecie. I wszędzie jednakowo sie wqrzam, co nie oznacza, ze robię karczemne awantury 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek1 - dzięki za info. Zabiorę statyw i woreczek. Pogoda w USA nie jest taka jak piszesz. U mnie - choć nie jestem w ciepłym miejscu - jeszcze przedwczoraj używałem krótkiego rękawa. Wczoraj się zaczęło ochładzać, wieczorkiem padał deszcz, potem śnieg z deszczem, a teraz za oknem mam biało :-o Na szczęście nie wieje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie jednakowo sie wqrzam, co nie oznacza, ze robię karczemne awantury 8) :D

 

A wiesz, że ja ostatnio odczuwam dziwną satysfakcję jak kogoś zrównam z gruntem? :roll: A bo się wkurzyłem już na maksa głupotą i impertynencją i zacząłem mówić co myślę. Pewnie mnie wyrzucą za mówienie prawdy ;-) W tym "wolnym kraju" nie można oczywiście powiedzieć prawy, jeżeli jest ona "niepoprawna politycznie" :evil: Zwłaszcza jak się jest w miejscu, gdzie mniejszość jest większością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...