Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sylwka!

Ogrodzenie robiła mi ekipa,ale nie polecam jej ,bo choć zrobiła wszytko porządnie to jednek z rozliczeniami były zgrzyty i więcej z jej usług nie korzystam....

Jest tego jakieś 200 metrów a jak looknę w papiery to powiem Ci cenę!

Ogrodzenie to siatka w plastiku ,bez podmórówki,bo za droga zabawa ...ot i cał tajemnieca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie też tak radzono, ze względu na dość nieszczególne podłoże jakie u mnie występuje. Jednak muszę się przyznać, że takie tłumaczenia ekipy budowlanej jakoś do mnie nie docierały, bo jak ma się fajtnąć (popękać) to co za różnica czy teraz czy za pół roku. Co prawda fundamenty trochę postały bo akurat nadeszła zima. Sam chętnie posłucham eksperta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wywołali wilka z lasu :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Sylwka - spoko mozna stawiać ściany na fundamentach.

 

Jesli chodzi o to co niektórzy okreslaja mianem "ustania się" fundamentu to jes to proces osiadania budynku pod PEŁNYM obciązeniem i trwa zazwyczaj kilka lat. Dopiero wtedy mozna mówić o tzw. (rżę jak koń z tego sformułowania ale niech będzie :wink: ) "ustaniu się".

 

Zauważ że gdyby takie "ustawanie się" (he he he ...... :lol: :lol: :lol: ) było do czegos komus potrzebne to ŻADEN budynek nie powstałby w czasie krótszym niż rok. A tymczasem goście jadą wieżowce po 11 pieter w całym Krakowie i kierują się zasadą że im szybciej tym lepiej.

 

Więc spoko spoko 8) buduj i pytaj nas tu na forum żeby sie nie dac robić w konia tzw. FACHOWCOM.

 

 

Nara wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macio, a jaka to promocja? Gdzie mozna znalezc szczegoly? :wink:

 

I jeszcze jedno pytanko: czy wiecie moze, jak sie sklada garaz blaszak? Czy to trudne? Bo chcialabym to zlecic mojemu mezowi. Smykalke do majsterkowania jakotaka ma. Ale nie wiem, czy nie lepiej by bylo to zlecic jakiemus fachowcowi. Prosze, pomozcie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...