Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Majka.

Nie "suche" tylko rzeczowe ...

Rozkręcamy się dopiero ....

Opis zawsze można zmienić ...

A na dole jest forum, gdzie można więcej poopowiadać o swoim domku, bo w opisie wiele się nie zmieści.

Jak ten album będzie wyglądać zależy tylko od Was. Ja tam mogę wszystko wkleić. Nawet nasze buźki. Tylko nie kgadziny bo pamięć siądzie.... :grin:

Sorry Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram :smile:

 

Jaki fajny album, co za świetny pomysl wpadł do głowy Zielonej.

Urocze domki, szkicowe rowniez. Kgadzina sie trochę wykpił, co?

Popraw się, proszę. Pokaz cały dom. Krytykować (bardzo :razz:) nie

będziemy przecież.

Każdy jest piękny, lecz każdy inny.

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka dzięki :smile:

Ale coś Wam powiem.Mój kolega z biura w ramach przerwy we wtorkowej głupawce wykorzystał moją obecność na Forum i przeczytał cały wątek Waszej grupy. Jako niewtajemniczony ryczał ze śmiechu chyba z pół godziny, a potem dokonał wpisu o Fan Clubie. :wink: a ja się z nim zgadzam

A dom kto wie może na emeryturze przenisę w okolice sympatycznego miasta Kraków :wink:

pozdrawiam Ewa

 

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-04 21:48 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O God, jaki to byl dobry pomysl z albumem.Zielona powinnas byc specjalnie honorowana za Twe umiejetnosci kreatywne.

AGA niestety mam do wyboru zostac jeszcze chwile czyli odlozyc tak by nie brakowalo przez najblizsze minimum 10 lat lub jechac juz i za trzy lata wracac by dorobic na krwiodastwo.Pamietam czas gdy pracujac na UJ.nie wiedzialem co pierwsze zaplacic.Jak przyjade bedziemy dyskutowac jak wesprzec juz nie Nas lecz nasze Pociechy.Mozliwosci sa, mysle ze duze.Checi tez zatem do przemyslenia.To przyszlosciowo a teraz kto jest bezposrednim organizatorem? Slysze ze KGadzina ma piekne miejsce glowe nie od parady wiec moze na niego zwalic problemy i radosc z przyjmowania Nas?Do cholery ktos musi pod Krakowem decydowac.:grin: Dziewczyny spinaja sie jak moga atu ani KG ani PIT nic co jest?

AGA wiem ze jestes milosniczka ogrodow,sprobuje cos znalezc nowego-bardzo blisko mnie odbywa sie wielka wystawa ogrodnictwa zajrze tam i dam Ci znac.Uklony niskie :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo zajrzec i zobaczyc ze wiele sie zmienilo a tak malo wody uplynelo.

Ewa, milo czytac, witamy w grupie i zapraszamy. ( aaa ... madrego to i milo posluchac - Pawlak ) :grin:

Zielona, album wyglada coraz lepiej a i zmiany ida ku lepszemu. Gratuluje pozmyslu i wykonawstwa.

Rich, dlugo Cie nie bylo, rozumiem ze juz jestes wystarczajaco rich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Wam miło :smile: ale mój kolega po wczorajszej lekturze Waszego wątku oświadczył mi dziś rano, że kupuje działkę w okolicy Krakowa i mnie opuszcza :sad: .

Ze względu na swoje angielskie upodobanie najlepiej w pobliżu Kgadziny, bo tam jest MGŁA.

I zostaw faceta na chwilę bez kontroli to na drugi dzień Ci oznajmia, że Cię opuszcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam, mniam - świeża krew ... Witamy, witamy :smile:. Zapraszamy do szerszej prezentacji: gdzie się budujecie (zbudowaliście), jaki dom i dlaczego taki :grin:.

Chętnie posłuchamy, my tu takie budo-zboki jesteśmy, że nic ino cięgiem o budowaniu by my godali :smile:.

P.S. nie widzieliście wiosny ??? może znów kgadzina gdzieś ją zachachmęcił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDZIA: czy bezpiecznie, to się jeszcze okaże ? Do tej pory ustaliliśmy z Majką strefę wpływów: północ/południe.

Linia demarkacyjna przebiegała po Wiśle (nie mylić z Wisłą Kraków :smile:)i dalej wzdłuż austrady katowickiej... Oczywiście, wyłamał się kol. kgadzina, który mieszka na lini demarkacyjnej i należy po połowie do Północy i Południa.

No ale komu przypadnie świeża krew ze Śląska ?

Majka będzie krzyczeć, że ma bliżej ... :grin:

hmmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...