Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

tak sobie czytam o czym piszecie...i kiedy...powiedzcie mi gdzie to się takiej pracy szuka co to tak można...? :wink: :lol: a może wy nie pracujący? :wink: ale te budowy to chyba nie z zasiłków? :wink: popatrzyłem sobie na mapę grupy i niezłe te wasze zamki... :o a ja myślę o tym wielkoludzie... :wink: 8)

http://www.projekty.murator.pl/prezentacja.htm?IdProjektu=20

no i w związku z tym nasuwa mi się pytanie-gdzie ja się tu pcham do was?! :wink: wy to pewnie macie takie garaże... :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć. Ja wczoraj kolejny raz doceniłem urok jazdy obwodnicą autostradową. To była chyba jedyna w okolicy Krakowa droga czarna i mokra. Także wracałem "tylko" godzinę bo w Wieliczce nie było już tak dobrze :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jazda poza miastem Krakowem, to sama przyjemność - przynajmniej się jedzie. Nieszkodzi, że jak na sankach :wink:

Wczoraj najpierw utknęlismy na odcinku Dietla pomiądzy Starowislną a Sebastiana. Więc pojechalismy po lodzie przez miasto. Kolejny korek zastał nas na Piastowskiej, więc skręcilismy w ogródki działkowe i jadąc czasami lekko bokiem 8) przez zielony mostek wdrapalismy się na górkę. A tam kompletnie zatkana droga do autostrady :roll: Więc znowu opłotkami przez stare Bronowice.......i znaleźlismy się w zasięgu dróg wojewódzkich /polanych solą/.

 

Rozumiem, że TIR utknie przed górką, ale taryfiarz, to móglby jednak zmienić opony na zimówki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat byłem na budowie i jak usłyszeliśmy w radio co się dzieje, to nam nieco miny zrzedły bo po drodze do Krakowa jest kilka bardzo stromych zjadów. Co prawda mamy już w domu łóżko polowe, więc jakby co .... :wink: Na szczęście jak wracaliśmy koło 20 to już sytuacja znacznie się poprawiła. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka!

Ja Ci dam na straty!!!!!!!!! :evil: Toż my jeszcze młodzi :lol:

Sonika!

Toż Twoja podłoga to dzieło sztuki będzie, a u mnie taka prosta. Na razie budowa stoi. Łaskawie wymienili mi zbiornik Galmetu, ale i tak przy wymianie trochę pękła dolna pokrywa - dałem spokój, bo ileż można się żreć o jeden zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, dawaj tą kawę. ?

 

http://www.gwaco.com/timothys%20coffe%20cup.jpg

 

Może z jakąś wkładką, bo trzeba smutek ukoić.

 

http://www.strawberryfeels.de/spirituosen/wodka.jpg

 

 

A tak, że zapytam, tylko na jeden dzień przyjechaliscie do Krakowa?

 

Na jeden i wystarczy!

Co było do załatwienia...załatwione pomyślnie...zapraszam do dziennika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...