Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zbyszek, weź ze sobą: spiwór, koksownik, herbatę, prowiant na 2 dni.

Szerokiej drogi :D

 

Ja bym wolał wariant "na cebosia". Ciemne okulary, jakaś zafoliowana legitymacja i wyćwiczony przed lustrem gest machania przed nosem i każda blokada policyjna jest do wzięcia ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... mi się rozłożyła i ropę produkuje...

 

Taka ropa to dzisiaj istny skarb. Cena za baryłkę wciąż rośnie... :D

Tylko, że coś kojarzę, że ta ropa co ją teraz wysysają to na nią się różne roślinki i zwierzątka rozkaładały tysiące lat... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę krakowską :)

 

Przymierzam się do budowania domu na południe od Krakowa. Nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc w tym przedsięwzięciu. Jestem teraz na etapie baaaaardzo początkowym bo poszukuję działki :)

 

Na razie "zwiedzam" okolice Włosania, Konar i Głogoczowa. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w poszukiwaniu działek w tych rejonach to będę bardzo zobowiązany jeżeli się nimi ze mną podzieli.

 

A może ktoś z Was ma jakiś kawałek pustego pola za płotem? :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich,

marro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Pojechałem i wróciłem. Niby cały i zdrowy, ale podróż była poważnie męcząca. W Oświęcimiu zostałem wylegitymowany. Na moje pytanie "dlaczego", usłyszałem, że kazano legitymować wszystkich podejrzanych. No i w końcu się dorobiłem. Zostałem podejrzanym osobnikiem. :o

Marro - chyba nie mogę Ci pomóc, ale życzę sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka z tego wniosek taki, ze samochod nalzey parkowac zawsze na gorce :roll: :lol:

Garaż mam w "dołku" :D Wole jednak wsiadać do auta suchą nogą.

 

A ja Wy sobie poradziliscie ze sniegiem.

Pita domu w naturze nie widziałam, ale np. dom Jaro - wszędzie albo z górki albo pod górkę. Aishan to pewnie pod budowany dom to moze tylko traktorem dojechać :D

Krakusy, opowiadajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...