Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Majka nie ma sprawy. Jak stopnieją śniegi i będę jechał na budowę, to mogę coś upichcić (czy placek po węgiersku z gulaszem z sarny może być?). Jeżdżę zawsze przez Krzeszowice, bo jako rasowy centuś krakowski nie będę dawał darmozjadom 5.5 PLN za 17 km pseudo autostrady. Przy tych śniegach, to nie mam co jechać, bo musiałbym pomyśleć jeszcze o ciągniku, a jeszcze lepiej o parze koni, które by mnie wyciągły na drogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lekko spóźniony. Niestety przez parę najbliższych tygodni tak to już będzie. 8) Witam nowego członka GK. Nawet się przymierzałem, aby Cię umieścić na mapie GK, ale masz nieco przydługi nick. Czy zaakceptujesz "L.Król" ?

Bardzo chętnie, bo właściwie to chciałem mieć pseudo KLAK (inicjały nazwiska i imion), ale że jestem człowiek niezbyt rozgarnięty wpisałem nie to co trzeba i nie tam, gdzie trzeba, a zmienić nie umiem, nie wiem też czy to jest możliwe, może ktoś mnie oświeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku w międzyczasie zarejestrowałem się pod pseudo LAKK, więc jeśli możesz, to zmień ten podpis, bo od tej pory będę się posługiwał i logował z nowego. Zdjęcie prześlę, choć nie jest zbyt aktualne, ale jak wspomniałem w poprzednim poście połapanie się w tym wszystkim (mam na myśli komputer), nie idzie mi rewelacyjnie (jestem jeszcze z pokolenia suwaka logarytmicznego) i czasem muszę korzystać z pomocy małoletniej pociechy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Zbychu !!! :( Jak już wspominałem, nie jestem dobrze zorientowany w "kuchni komputerowej", lepiej się poruszam w kuchni z tradycyjnymi garami. Jeśli to jest problem, to zostaw jak jest, przecież to w końcu ta sama osoba i ten sam dom, a jak ktoś będzie chciał mnie znaleźć, to znajdzie.Postów też nie napisałem wiele i tylko w GK, a tam ludzie inteligentni, to sobie poradzą. Mnie to długie przebywanie na Śląsku trochę ogłupiło. Czy dotarło zdjęcie? Nie wiem co jest, ale ja u siebie na Twojej mapce nie widzę żadnych zdjęć, mimo próby na "operze" i "internet explorer", pewnie to znowu moja "niekumatość", widać taka już moja "uroda".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Leszek, obiad poproszę do centrum Krakowa :D Zastanowiło mnie to, ze jeździsz przez Krzeszowice....gdzie łączyly się granice trzech zaborów?

 

Kiepsko dzisiaj bylo z wyjazdem autem, najpierw brama zamarzła, potem auto z lekka boksowało :roll: A najmniej przyjemnie było na dojeździe rano do Krakowa, troche sie obawiałam o "mój kufer"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka nie napisałaś, czy proponowane danie może być i o której mam je dostarczyć. Nie napisałem, że Trójkąt Trzech Cesarzy jest koło Krzeszowic, tylko że czasowo przebywam w jego okolicach (na rzut beretem). Jak zobaczysz w historii, dokąd sięgała Rzeczpospolita Krakowska, wydedukujesz dlaczego jeżdżę przez Krzeszowice. Rzeczpospolita Krakowska obejmowała moje byłe (z przerwą na naukę), obecne i przyszłe miejsce zamieszkania. U mnie autko śpi w garażu, nie wyganiam go w taką pogodę "na pole", a na zakupy idę piechotą, przy okazji pies się przewietrzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, jak to do ferii!!, to w małopolskim ich jeszcze nie ma. Moja pociecha? już drugi dzień w ławkach.

Masz dom w pięknej okolicy. W młodych latach (jeszcze przed zalaniem) chodziłem z namiotem nad Rabę do Drogini. Było tam miejsce zwane świątnickim, gdzie moi krajanie wpadali się popluskać. Oj piękne to były czasy, ale "to se ne vrati".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...