Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie. To się nazywa inwigilacja !

Człowiek nawet nie wie, a tu proszę - sami wszystko zauważą, znajdą, podmienią ... :D

Jak zwykle duet: Majka + Zbyszek jest absolutnie debeściarski - jak mawia moja starsza latorośl.

Skoro już tak porządkujemy - to Aga tez ma chyba nieco świeższe obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agacka, czy zalew zamarznięty? bo w ramach treningu na bojerach bysmy pożeglowali.

Obecie trudno mi to sprawdzić... :-?

Ale obiecuję,ż ejak będę w okolicy specjalnie dla Ciebie sprawdzę...

A może Jaro Ci zerknie w końcu jest tak blisko....?

 

A tak swoja drogą to przejeżdżałam nie tak dawno przez Twoje okolice...strasznie tam ładnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dobiero wróciłem ze spacerku "zaopatrzeniowego" i poczyniłem pewne przygotowania do obiadu.

Komputer stary jak i ja, to nie wszystko widzi. Co do pączków, to specjalistką jest moja teściowa. Jutro dostanę wezwanie po odbiór przysługującej naszej familii ilości, nie wiem tylko czy został uwzględniony pies. Moją specjalnością kiedyś był sernik, ale prz mojej sklerozie już zapomniałem jak się go piecze.

Dziś na obiad serwuję zupę ogórkową z ryżem i wątróbki drobiowe duszone z cebulką plus pieczarki i ziemniaczki.

Kto chętny niech się zgłasza, bo nie wiem ile ziemniaków obierać.

Dla psa będzie kurczak z warzywami i ryżem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyście wiedzieli, jak ja niecierpię gotować, ale jeszcze bardziej nie znoszę oglądać tych idiotycznych i ogłupiających seriali. W moim "animal planet" (karmnik za oknem ) też nic ciekawego. Na budowę się nie da, bo zimno i zasypane, więc z braku innych zajęć - pichcę.

Niech już będzie wiosna, wyjadę, zostawię inwentarz dwu i czteronożny, niech se radzi i mnie nie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...