Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sypie i sypie :roll: :o 8) i tak podobno do końca tygodnia.

 

Aga jak przykryjesz to nie będziesz zależna od pogody.

 

Ociepliłem poddasze (głównie teść), zrobiliśmy sufity podwieszane i skosy na całym poddaszu i teraz przykręcamy płyty GK.

 

Klatka schodowa:

 

http://foto.onet.pl/upload/44/91/_416078_s.jpg

 

A propos, po ociepleniu poddasza zostało mi :( 11 szt. wełny Uni-Mata gr.150 Isover , chętnie sprzedam potrzębującym. :wink: :D szczegóły na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbyszek, ale niektorzy maja okropnie stare zdjęcia, taki Jaro - brak barierek na balkonie i kiepski trawniczek, Gadzina - też tarasik juz ma :D Trzeba od nich wyciągnąć nowe zdjęcia :D

Poszperałem po sieci i chyba znalazło się coś nowszego. :p

 

Witojcie! :lol: :lol: :lol:

Jakoś tak się dziwnie składa że jak mnie wywołują z lasu to sie pojawiam :roll:

Zbyszku, jakbyś mógł to zmień na mapce GK zdjęcie mojego domu (to co straszy brakiem balustrady na balkonie) na to co jest na moim albumie na onecie (kliknąć domek w stopce posta) z tym zagospodarowanym tarasem. A na wiosnę cos nowego dorobię :D

 

No to pozdrawiam wszystkich serdeczniaście i do następnego razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka i nick na mapce urodzili się, widocznie potrzebowali trochę czasu na inkubację.

Nie rozumiem, mimo tylu chętnych nikogo nie było na obiedzie. Obrałem furę ziemniaków i teraz będę je żarł do wielkanocy. Tak się nie robi!!!. Jeszcze jeden taki numer, a obrażę się i przestanę gotować.

 

Piotrek ile chciałbyś za metr kwadratowy tej wełny, bo mnie prawdopodobnie braknie i ze trzy wałki może bym odkupił. zabrałbym jak będę jechał na budowę.

Tobie to dobrze, wśród tych "zwariowanych" przepisów budowlanych, fachową pomoc medyczną masz chociaż pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika,

 

ja zjadłem 4 i do domu kupiłem 8 (pewnie 3-4 dla mnie) :D :roll: :p

 

Majka, pewnie trzeba będzie jeżdzić z łopatą jak tak dalej pójdzie , bo już teraz jest w niektórych miejscach 30-40 cm śniegu i cieżko zaparkować. :evil:

 

Czy ktos może mi polecic sklep lub skład z niedrogimi parapetami z aglomarmuru czy sztucznego kamienia.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek

 

ja moje parapety kupowałam w Jabo marmi, kiedyś na klimeckiego dzisiaj przy Zakopiańskiej. Były trochę tańsze niz w innych miejscach, które odwiedzałam. Jest to salon firmowy producenta z Dębicy.

 

Pozdr. Amber nie zapisana do grupy ale też z Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, przy cmentarzu Batowickim miesciła sie firma, w której kiedys zamawialismy parapet z konglomeratu. O nazwę nie pytaj 8)

 

Leszek, a to nie miał byc obiad z dostawą :o O malo co nie wykończyłam sie z glodu, czekając na obiecana wątróbkę z pieczarkami 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka, a jak miałem dostarczyć przy tych zaspach. Wyjechałbym w południe, a nie wiem czy do tej pory nie byłbym w drodze. A poza tym nie mogłem się ruszyć z domu, bo jakby ktoś inny głodny się zjawił, to kto by mu danie zaserwował. Dziś na obiad to samo, bo zostało z wczoraj, a nie może się nic zmarnować (moja krakowska oszczędność?!!!)

Obiad masz zamówiony, a z dostarczeniem może być tak, jak z deskami na budowę moich rodziców. Moi rodzice stawiali dom w 1959 roku, zamówili deski na podłogi u znajomego górala Józka. Ten obiecał, że deski przywiezie w sobotę....................... Po kilku latach mama spotkała go na jarmarku, pytając dlaczego wtedy nie przywiózł desek, na co on odpowiedział, że nie mówił, w którą sobotę je przywiezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...