Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przez tę sklerozę, to już nie pamiętam. :-?

Zaraz sprawdzę, ale jeśli nawet byłem, to nie dało to pozytywnych rezultatów.

Majka rzuć tym biurem w cholerę, idź na wcześniejszą emeryturę i pielęgnuj meża, dzieci, ogródek i chińczyka,....no nie wiem czy w tej kolejności. :D :D :wink:

Majka! gdzie Ty mnie wysyłasz?!!!

Ledwie tylko zaglądnołem do psychologa, a tam jakieś zbereźności, nawet nie chcę tam wdeptywać dalej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze zacznę od chinczyka 8) :D

niestety wczesniejsza emerytura mi nie przysluguje, nie pracuje w obronnosci kraju przed zakusami z zewnątrz lub w wewnątrz :roll:

 

 

Byłam dzisiaj rano zrobic badanie techniczne auta. Oddałam gosciowi kluczyki, podpisałam fakturę i...po 15 minutach wyjechałam. I sobie przypomniałam, jak jeszcze niedawno, takie badanie kosztowalo mnie kupe czasu i zszargane nerwy. Konkurencji na rynku specjalnie nie było, jexdziłam do róznych PZMotów. W jednym należało wjechać w góre na kanał robiąc skręt 90stopni :roll: Nie bylo mowy, zeby tą czynnośc wykonał którys z pracowników - pewnie sami sie obawiali, ze spadną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Grupy Krakowskiej :D

 

Czy ktoś może mi polecić jakąś firmę albo stolarza który zrobi ładne drzwi wewnętrzne?

Chcielibyśmy mieć drzwi drewniane ale w sklepach kosztują min. 1600 zł z ościeżnicą. No i szukamy czegoś tańszego trochę, bo drzwi to mamy ze 14 sztuk :(

 

Pozdrawiam i dziękuję z góry!

 

P.S.

Nie potrafię przy pomocy Szukaj przeglądnąć tylko tego wątku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, ja kupowałem gotowe firmy "Dziadek", dosyć ciekawe wzory i cena nie odstraszająca. Ale zanim się zdecydowałem, szukałem przez wyszukiwarki wpisując "drzwi wewnętrzne" - mnóstwo ofert. Spróbój również na wystawie budownictwa na Klimeckiego.

Jedne drzwi robione przez stolarza z Kulerzowa k/Skawiny (tel 270-82-99)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Wszystkich

 

Od pewnego czasu czytam forum na razie zadaje bardzo mało pytań , bo praktycznie o co nie chce spytać to już ktoś spytał, z tego co widze wszyscy sie tutaj bardzo dobrze znacie i czuje sie jak bym przyszedł na przyjęcie gdzie nikogo nieznam :) ale wchodze i jeszcze raz wszystkim mowie Czesc :)

Ja dopiero zaczynam zabawe z budowa domu, kupilem dopiero dzialke (okolice Mogilan) i teraz szukam projektu nie wiem jeszcze czy projekt gotowy czy indywidualny bo mam na dzialce spadek

Szukam jakiegos sprawdzonego architekta ktory juz nie jeden dom zaprojektowal,

Szukam tez jakiejs sprawdzonej ekipy budowlanej ktora mi postawi stan surowy

Zastanawiam sie tez gdzie kupować materialy(zeby było tanio), gdzie kupować beton, gdzie wynajac tanio spychacz, skad brać ziemie bo musze troche nawieź itd

Jak widzicie szukam,zastanawiam sie co i jak pewnie jak każdy z Was na poczatku

I tu prosba do Was moze macie jakis sprawdzonych architektow, elektryków, hydraulikow, firm ktore buduja i dostarczaly Wam ziemie i wszytkich którzy moga sie mi przydać w procesie budowlanym (a o ktorych nie mam jeszcze pojecia) to bede wdzieczny za podanie kontaktu

 

 

Z gory dzieki za jakiekolwiek informacje dla mnie beda one bardzo cenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ardi w grupie.

Gdzie masz zamiar budować?, z której strony Mogilan?, ja mam budowę w Świątnikach. Też mam spadek (różnica jednej kondygnacji), projekt indywidualny.

W sprawach, o które pytasz nie bardzo mogę ci pomóc. Spychacza nie potrzebowałem, ekipę miałem taką, do której można mieć niewielkie "ale", Materiały kupowałem w różnych miejscach (ceny na ten sam materiał potrafią się różnić nawet o 50%), ziemię (ok 50 kubików załatwiłem wypisując kartkę "przyjmę ziemię", sami się zgłosili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz zamiar budować?, z której strony Mogilan?,

.

Patrzac od strony Krakowa jeszcze przed Mogilanami

Jesli do swojej ekipy masz tylko male ale to chyba nie jest tak zle :)

a jak architekt byles z niego zadowolony ?

 

Jesli mozesz podac miejsca gdzie najczesciej robiles swoje zakupy to tez mi sie to przyda

moj mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ardi wśród górali nizinnych,

Lakk ty mnie nie podpuszczaj, bo zamiast zajmować sie kociołkami, pójdę uczyć wychowania seksualnego w szkole :lol:

Rafała sie odezwał i strzelił Majce gdzie i co w Krzeszowicach, ale to chyba tak dla próby wiedzy o rejonie. Teraz Majka idzie na śledzia do Ździcha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...