Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lakk, musimy mieć dwie różne mapy, bo na mojej jeszcze mnie nie ma ;)

A jeśli ktoś wstawił mnie rzeczywiście w okolice Stojowic, może popełnił ten sam błąd co Poczta Polska, która jeszcze do niedawna, mimo prawidłowego kodu, całą korespondencję kierowała do Dziekanowic dobczyckich, nie do gminy Zielonki ;)

 

Sonika, cała trójka kotków jest nasza :) I każdy z nich ma swoją historię. Długo by opowiadać. Może kiedyś, w realu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słoneczko nie wiem, czy słychać u Ciebie, jak biję się w piersi :(

Pomyliłem na mapie Ciebie z Adą24

Chyba ten mróz i intensywne myślenie o budowie, całkiem mi umiejętność kojarzenia odebrało :cry: :cry:

W tej chwili ubieram włosienicę i idę się biczować :D :wink:

A fałszywy post usunąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka- co tak oficjalnie? :wink:

Czyżby zły humor? :evil:

Jaki powód? :o- pogoda? samochód? drogi? mąż??? :oops: :wink: :roll:

 

- pogoda mi odpowiada, wole mróż niz błoto

- droga też niczego sobie, tylko paru dupków jeżdżacych slalomem

- mąż - w końcu wrócił, jak odeśpi zaległości to może przejmie trochę obowiązków

 

Mam całkiem niezły humor, jak na zmęczenie pogrypopochodne :wink:

 

Nie przejmujcie się mną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka w jakich godzinach poruszasz się po drogach? bo nie chciałbym być jednym z tych dupków co plątają się przed Twoim autem, a w najbliższym czasie muszę odwiedzić budowę :D :D :D, co wiąże się z koniecznością krótkotrwałego zajęcia części pasa drogowego (3,7x1,73m), drogi krajowej numer 79, na odcinku Chrzanów-Rudawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakk, dupek /inaczej palant/ to specjalny rodzaj kierowcy. Wyprzedza on na podwójnej ciągłej, na zakręcie, na skrzyzowaniu, wymusza pierwszeństwo, jedzie na trzeciego, widząc, ze jest cały sznurek aut jadących 60-70km/godz. będzie sie pchał, co zmusza do hamowania innych. Na dwu lub trzy-pasmówce walczy o miejce w czołówce zmieniając skokowo pasy co zmusza innych do utrzymywania stałej czujności :evil: - oczywiście nic na tym nie zarabiając bo po 3 km takiej jazdy przez cały czas jest w takiej samej odleglości ode mnie :wink:

 

Czy jesteś takim uzytkownikiem ruchu drogowego? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...