Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz co ... Ty masz racje ... to lepiej juz nic nie mow :lol: jak masz glupoty gadac.

 

Wczoraj znajomy opowiedzial mi autentyk.

Kontroluje prace czesci obslugi na lotnisku w Balicach i mailem pasazer przyslal do niego skarge na kasjerke ... i tu fragment listu:

"Kasjerka (ta i ta) sprzedajac mi bilet do (...) robila mi laske"

 

W pierwszej chwili doznal szoku ... dopiero po chwili zorientowal sie ze chodzilo o łaske :oops: :lol: . Ach ta bezdusznosc slowa pisanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam wszystkich!

Sonika u mnie powoli dojrzewa koncepcja wykończenia, a roboty ruszą w przyszłym tygodniu. Kłopot największy póki co to jakie drzwi wewnętrzne wybrać. Ładne za drogie, inne to też nie bo się nie podobają. Ech, życie. A jak Twoje prace?

 

 

To super!!

Chciałam porwać fliziarza, ale Wojtek powiedział, że nie ma mowy :wink: ,

bo idzie do Ciebie.

Nam bardzo podobają się drzwi z Dewro, ale po wycenie musimy jeszcze dłuuuuugo na nie poczekać.

A jakie drzwi Tobie się marzą?

Mam namiar na stolarzy z Pcimia. Podobno robią ładne.

Spiesz się z tymi pracami, bo wiosna tuż tuż, a my czekamy na tę obiecana kawusię na tarasie :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę robić drzwi u stolarza. Oglądałam - piękne dębowe z ościeżnicą opaskową kosztują ok. 1200, problemem mogą być długie terminy (ok. miesiąca). Jak byś chciał, to wyśle ci namiary.

 

Ja poszukuje tanie płytki gresowe do łazienki, nie wiecie gdzie takich szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, mieliście czasem chwile zwątpienia i ochotę porzucić tą całą budowę???

Mieliście czasem dość ciągłych wyborów i szukania kompromisu pomiędzy tym na co nas stać, a tym co nam się podoba? i ta bezsilność gdy wchodzi kolejna ekipa na budowę i okazuje się, że ich poprzednicy (z pracy których do tej pory byliśmy zadowoleni) zapie... na całej linii. :x A właściwie, to dlaczego wszystkie kolejne ekipy budowlane zaczynają prace od wytykania błędów ich poprzedników??? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, mieliście czasem chwile zwątpienia i ochotę porzucić tą całą budowę???

Mieliście czasem dość ciągłych wyborów i szukania kompromisu pomiędzy tym na co nas stać, a tym co nam się podoba? i ta bezsilność gdy wchodzi kolejna ekipa na budowę i okazuje się, że ich poprzednicy (z pracy których do tej pory byliśmy zadowoleni) zapie... na całej linii. :x A właściwie, to dlaczego wszystkie kolejne ekipy budowlane zaczynają prace od wytykania błędów ich poprzedników??? :-?

 

dlatego, że:

- po pierwsze wezmą dodatkową kasę za poprawki

- po drugie - jak coś spieprzą, powiedzą, że i tak są ekstra, bo nikt nie dałby rady zrobić tak dobrze, po fuszerce poprzedników

- po trzecie, za pracę trudniejszą - zawsze chcą dopłaty./ czyli więcej niz na umowie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...