Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dlatego, że:

- po pierwsze wezmą dodatkową kasę za poprawki

- po drugie - jak coś spieprzą, powiedzą, że i tak są ekstra, bo nikt nie dałby rady zrobić tak dobrze, po fuszerce poprzedników

- po trzecie, za pracę trudniejszą - zawsze chcą dopłaty./ czyli więcej niz na umowie/

 

a potem człowiek ma doła, bo ściana krzywa, bo wylewka się kruszy, bo grzejnik mógłby być inaczej powieszony itd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że znowu jestem :) :) :)

Wróciłem, ale profilaktycznie jechałem jakimiś wertepami, coby się nikomu nie narazić :evil: i o mało nie przypłaciłem tego rozbiciem wysłużonego pojazdu (mojego). Drogi, którymi jechałem były niczym tor na Stegnach, tylko ja nie miałem łyżew, a jedynie opony zimowe, mimo to tańczyłem niczym Filipowski w szczytowej formie :D

Skończyło się na ciężkim wystaszeniu kierowcy :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto śpi, ten śpi...

 

Witam ludzi pracy!!!

 

Hej Grupo Krakowska !! :D

 

Mam pytanko ;) Gdzie jeździcie na narty, żeby było fajnie i niedaleko ??

 

Bo to chyba ostatnie takie dni a potem juz tylko wiosna i budowa .. budowa .. budowa :D

 

Ja jeżdżę do Spytkowic - stok taki sobie, ale dobrze przygotowany, niedaleko i ma 2 wyciągi, dzięki czemu nie ma gigantycznych kolejek.

Jak chcesz sobie pojeździć, to jednak polecam Słowacje, ale to wyprawa na cały dzień. A jak nie jesteś wymagająca to Siepraw. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak widać po lewej na forum jestem już od jakiegoś czasu, ale... zacząłem kiedyś czytać Grupę Krakowską i przyznaję niedoczytałem do końca - przecież obecnie to tylko Szczecińska ma parę stron więcej :p

Obiecałem sobie jednak, że przy jakimś okrągłym poście pozwole sobie napisać i tutaj.

 

Chciałbym się zatem przedstawić (choć niektórzy mnie tu już znają :wink:) i dołączyć do budujących w małopolsce

Buduję sobie w Zadrożu - 25 km od Krakowa w kierunku Wolbromia. Domek wg projektu D-12 z kolekcji muratora... jakich dużo już w kraju, ale jest w nim to co potrzebujemy więc rośnie. Na małej fotce po lewej widać udało mi się "wznieść" w ubiegłym roku. Niestety na zrobienie jakiegoś albumiku obecnie nie mam czasu :(. W środku jest puściutko... więc w tym roku znowu spędzę urlop na budowie :wink:

 

P.S.

Nie ukrywam, że z pewną zazdrością patrzę na "aktywnych" forumowiczów mających po kilkaset, czy nawet kilka tysięcy postów. Ja, głównie z braku czasu, muszę sobie ograniczać przyjemność pisania, ale forum cenię sobie bardzo mocno.

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Carl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę na narty :roll:

 

 

A co cię wstrzymuje :-?

 

jedynym "wolnym" dzniem dla mnie to niedziela. Najpierw domownicy byli na feriach, potem wszyscy chorowali. W tą niedzielę /jedyna mozliwość/ teściowa chce nam podesłac psa do pilnowania, mamy rekolekcje, T się juz najeździł i stwierdził, że mogę wziąć dzieci i jechać sama :(

 

Witaj nowy "klubowiczu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka

brak czasu to dość częsty powód równiż u mnie. Żeby wogóle wyjechać w tym roku na narty musiałam wziąć 1 dzień urlopu i jechać do południa, bo wtedy mam opiekę nad dzieckiem, a mojego synka niestety jeszcze nie da się zabrać na narty. :-? Liczymy, że za rok może postawi już pierwsze kroki na stoku, choć nie jestem pewna, czy 2 i pół roku, to nie za wcześnie. :lol:

Poza tym ten sport ma jeszcze jedną istotną wadę - jest bardzo kosztowny. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się marzy w tym roku, co prawda w zeszłym roku zarzekaliśmy się, że Wigilie robimy już w domu, ale skończyło się na Sylwestrze, którego spędziliśmy na budowie, częściowo dlatego, żeby pilnować dobytku po próbie włamania :roll: Niestety na Wielkanoc też się nie wyrobimy (kasa, kasa, kasa ... :x ) ale może na wakcje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...