Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A byliscie może ostatnio na Palenicy ? Podobno otworzyli nową trasę, łatwiejszą. Bo ja w sumie dopiero pojadę 4 raz narty w zyciu :D takze zalezy mi na jakiejś łatwej. Spytkowice - własnie juz kilka osób mi polecało, że blisko i tanie wyciagi. A był ktoś moze na tym nowym krzesełku w Małym Cichym ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ranne ptaszki!!! :D

 

Sonika

Bardzo dziękuje dotarło. Ja mogę dać ci namiary na świetnego malarza.

 

A nie znacie jakiegoś stolarza, który tanio robi stopnice schodów, parapety i drewniane wykończenia w łazienkach. A może macie jakąś sprawdzoną firmę do mebli kuchennych i łazienkowych. Na razie przymierzamy się do Archidomu. :-?

 

Joanka

Na narty dla początkujących polecam Laskową. 8) Sama tam nie jeździłam, ale słyszałam, że stok bardzo łagodny a i ludzi nie za wiele, a przede wszystkim nie daleko.

 

Grzesiek

Jak masz sprawdzone i nie drogie BP, to ja chętnie skorzystam, bo szukamy czegoś na wakacje, a z małym dzieckiem ryzykować nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Grzesiek, Ty kiedyś zginiesz marnie 8)

Ja jako zwierz stadny potrzebuje towarzystwo do wyjazdu na narty. Cwaniak mąż chce mnie wyekspediować z dziećmi, czyli zamiast luzu i odpoczynku znowu......eh :-?

 

W Małym Cichym nie bylismy, ale tam chyba trochę za łagodnie :roll:

Może by tak do Zawoi? Jest kanapa 4-ro osobowa, długośc trasy z 1500m, a na dole knajpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada 24 gdzie chcesz jechać? Coś zawsze doradzimy na forum, zwłaszcza Majka 8)

 

Najchętniej do Grecji, wymagań nie mam dużych, jedynie finansowe, ale i tak obawiam się, że wczasy spędzimy na budowie. :lol: : Jakbyście słyszeli o ciekawej niedrogiej ofercie w okresie VI - VIII dla 2 i 1/4 osoby (synek jeszcze nie będzie miał skończonych 2 lat) to chętnie skorzystam. 8)

 

Grzesiu mów mi po prostu Ada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzibę mają w DH Mozart, dawnej Billi. Co do cen to trudno powiedzieć, bo każdy projekt wyceniają indywidualnie ale z tego co widziałam robią elegancko. Ceny w zasadzie porównywalne do innych firm. Polecam oglądnąć ich ekspozycje. :lol: Niedawno jeszcze mieli wystawione przykładowe mebelki w M1 na przeciwko MediaMarktu, nie wiem jak teraz - można zaglądnąć.

Mają stronę http://www.archidom.com.pl, ale niewiele tam jest.

 

i tyle wiem, może masz kogoś lepszego na oku?

 

P.S. ... aha, mają umowę z Media Markt i montują ich sprzęty za darmo. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...