Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Wszystkich

To znaczy że skoro Majka "ma jaja" to "T." jest kobietą. W naszym kraju jeszcze nie ma pełnej legalizacji zwiazków homogenizowanych, więc pewno brali ślub w Holandii :lol:

Człowiek nigdy by nie pomyślał że na forum budowlanym takie rzeczy wyjdą 8) Kopernik tez była kobietą!!!!

Proponuję zmianę nicka Majka na Majek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich

To znaczy że skoro Majka "ma jaja" to "T." jest kobietą. W naszym kraju jeszcze nie ma pełnej legalizacji zwiazków homogenizowanych, więc pewno brali ślub w Holandii :lol:

Człowiek nigdy by nie pomyślał że na forum budowlanym takie rzeczy wyjdą 8) Kopernik tez była kobietą!!!!

Proponuję zmianę nicka Majka na Majek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak widzę - nie marnujecie czasu. Czy ktoś może mnie wspomóc w kwestii pitologii. Mam jedną drodną zagwozdkę - chodzi o: "kontynuację odliczenia wydatków z lat poprzednich, które nie znalazły pokrycia w podatku za ubiegłe lata" - tfu, co za język :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro to oznacza,że jeśli wydałeś wiecej niż miałeś kasy, to teraz sobie możesz odbić :wink:

 

Aga: ja to nawet rozumiem, choć siem brzydzem :D

Ale nie wiem, w jakie rubryczki im to wpisać. Wpisywałem dotąd chyba ale chyba nie tak, jak być powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Dzisiaj zamist Grześka jest Monika. Jaro masz problem z rubryczką no to Ci pomogę.

W PIT-D wydatki z lat ubiegłych, które nie znalazły pokrycia w podatku z lat poprzednich musisz wpisać w rubryczkę nr 86 (to jest na ostatniej stronie załącznika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...