Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za powitanie Majka.

Rzeczywiście chyba będę a może już jestem kobieta budowlaniec bo dokształcam sie intesywnie, wyrabiam sobie zdanie o materiałach, technologiach innych tam, czytając oczywiście to forum między innymi.

Ogólne pojęcie już chyba mam ale tylu rzeczy jeszcze nie wiem.

Jak ja to wszystko ogarnę i zrobie (wybuduje ten dom) to się zastanawiam. Ciekawe jak sobie poradziły inne kobiety budujące, przy swoich stałych obowiązkach. U mnie: praca, dom, mąż, synek i myslenie nie tylko o budowie domu ale też co dalej (plan na ok. 5 lat naprzód)

A może za dużo myśle. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten jeden mam przy sobie , drugi jest ale jeszcze nie ściągnięty.

Spróbuj: P. Wiśniewski tel. 693 603 189 lub 691 981 032.

Namiar dała mi koleżanka u której robili dach ok. 4 lata temu.

Ponoć bardzo dobrze dach czterospadowy dom 106m2, robocizna ok. 5yts.

ale nie wiem czym kryli.

wolałabym podawać namiary na ekipy które osobiście sprawdziłam dlatego w sumie głupio sie czuje, bo ich nie znam a moja koleżanka nie wiem czy w budownictwuie jest dobra.

Ale możesz spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dosc dlugiej nieobecnosci - witam wszystkich stalych bywalcow.....

Pisze bo mam male pytanko i licze ze ktos mi pomoze....

Moja kolezanka kupila dom - lata 80 - chyba - i ma przed nim wylane takie "kwadraty" z betonu - oddzielone zatopionymi w nim deskami......Takie cudo. Poniewaz ma nie calkiem sprawne male dziecko a chcialaby korzystac w lecie z ogrodka - pasuje to zlikwidowac - rozkuc :roll: - a przede wszystkim wywiezc....Czy ktos moze mi polecic jakas ekipe lub kogos kto moglby to w przyzwoitych kosztach zlikwidowac? Sama nie mam nikogo, zeby jej polecic - co prawda mieszkamy w nowym domu ale do tej pory jeszcze zadnych robot ziemnych nie robilismy......To chyba musi byc ktos z mlotem czy co.....

 

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Fubu.

Spróbuj może z kierownikiem budowy : p. Zdzisław 012/388-10-85. Powiedz że jesteś od Grześka z ul. Kolejowej "co wykonuje ogrzewania" ze Słomnik (piszę tak bo nie chcę podać swojego nazwiska na forum i co by kierownik się domyślił o kogo chodzi). Gość ma spore znajomości i zawsze pomoże niż zaszkodzi, spróbuj może wypali albo kogoś poleci.

 

Majka jak tam nowa pracownica 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...