Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też mi się coś tu nie zgadza. W końcu Droginia to nie biegun północny. :D Zresztą i stamtąd można się połączyć z Internetem jak komuś na tym zależy.

 

Jaka Droginia ja jeszcze kibluję niestety w Opolu...a łącze będzie w zasięgu ręki tylko nijak z niego korzystać...bo nie mogę demoralizować nowego pracownika o czystym i niewinnym sercu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not tak, ale myślałem, że nowy pracownik jest szkolony, aby zastąpić pracownika doświadczonego, który już wkrótce przeniesie się w inne rejony Rzeczypospolitej, aby również i tam dzielić się swym doświadczeniem. W każdym wypadku Twoją ewentualną nieobecność będzie należało traktować jako chwilowe milczenie, a nie jako "pożegnanie z Afryką".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to są już drobne szczegóły techniczne. Wieszasz kabelek TEPSY na słupach. Na oststnim słupie wieszasz bezprzewodowego huba (nie wiem jak się to cóś po polskiemu nazywa), do którego ten kabelek podłączasz, no i już możesz szaleć z laptopem po działce. Możesz sobie również do tegoż huba podłączyć kamerkę, aby przez Internet na przykład nadzorować z Opola jak sprawiają się ekipy budowlane.

Co zaś do pracownika o czystym sercu to jak mówi Pismo: "błogosławiony ten, który młodzianka cnotliwego na drodze cnoty podtrzyma, alebowiem w szczęśliwości wiekuistej obaj pławić się będą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to są już drobne szczegóły techniczne. Wieszasz kabelek TEPSY na słupach. Na oststnim słupie wieszasz bezprzewodowego huba (nie wiem jak się to cóś po polskiemu nazywa), do którego ten kabelek podłączasz, no i już możesz szaleć z laptopem po działce.

 

 

Pominąłem teologiczne aspekty Twojej wypowiedzi, bo nie czuję się mocny w tym temacie :D . Ale jeśli idzie o aspekt techniczny: bezprzewodowy hub -

1. musi być z czegoś zasilany

2. nie ma nieograniczonego zasięgu, czyli ten słup musiałby być w miare blisko :D

 

Nie wiem jak to jest dokładnie u Agi, ale jako ze my po sąsiedzku pod jeden tepsoregion podpadamy podejrzewam, że jest krucho jak i u mnie :( . To już prędzej komóra z GPRS, choć lepiej nie patrzec wtedy na rachunki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie jest aż tak źle. Skora Aga się buduje to i betoniarkę trzeba z czegoś zasilić. A więc prąd pewno tam gdzieś będzie. Co zaś do zasięgu, to za 300 złotych można kupić urządzenie o zasięgu do 30 m. A to chyba powinno wystarczyć, aby stosunkowo swobodnie przemieszczać się z laptopem po Aginych włościach? Zresztą jak już wspomniałem to są przyziemne szczegóły techniczne. Ważna jest wizja. :D Na całą sprawę należy patrzeć z perspektywy tej "duszy, co to innej duszy zajrzy w oczy" (to, aby zadośćuczynić wątkowi teologicznemu) lub tego "orła, co to nie poleci w ..." :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zaś do zasięgu, to za 300 złotych można kupić urządzenie o zasięgu do 30 m.

 

Zbyszku właśnie o ten zasięg chodzi ... ja mam do najbliższego słupa TPSA z kabelkiem w lini prostej jakieś 2 km - a po drodze ze trzy górki :D . Podejrzewam, że u Agi też tak jest :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - no to zachowam się jak towarzysz Stalin, gdy na spotkaniu z naukowcami powiedziano mu, że jakiś tam problem ze swej istoty jest nierozwiązywalny. Otóż, towarzysz Stalin w swej ojcowskiej mądrości odpowiedział: "Towarzysze, jeżeli problem jest niemożliwy do rozwiązania to nauka radziecka musi go rozwiazać!". Będąc świadom swej marności w porównaniu z "Ojcem Narodów" ośmielam się jednak powiedzieć: jeżeli słupów tam nie ma to trzeba te słupy postawić! :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...towarzysz Stalin...: jeżeli słupów tam nie ma to trzeba te słupy postawić! :p

 

Tow. Stalin ma rację ! Dawać słupy !

Słupy dla ludu budującego Drogini i okolic (może się załapię :D ) !

Każdy słup to belka w oku kapitalistyczno - burżuazyjnych posiadaczy stałego dostępu.

Powszechna słupifikacja Małopolski naszym celem !

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka jedziesz budować? to co my sieroty zrobimy :cry: :( chyba, że zrobimy nalot na budowę, coby prace zintensyfikować :D :lol:

 

 

Majka by Twoją ciekawość zaspokoić podaję iż mam stopień "bosman" w jednej specjalności i "górnik" któregoś tam stopnia w dziedzinie drugiej.

 

Obrazki Słoneczka, to widzę, to nie widzę. W chwili, w której widziałem, zauważyłem, że to bardzo ładny dom i otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...