Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesz Majka tyle już było tego roku pewników, że chyba trzeba zachować strożność i czujność!

 

I słusznie, czujność rewolucyjna wskazana ! Kraczą koty na płotach, że będzie jeszcze atak zimy - krótki, ale będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ptaszki w ucho ćwierkały, że wiosna tuż, tuż 8) I potwierdziły to sarenki, ktore spotkalismy wczoraj podczas spaceru :D

 

Może jakies załamania pogody jeszcze będą, w końcu "w marcu jak w garncu" i "kwiecień plecień, co przeplata troche zimy, trochę lata" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadzina jest ogólnie zdesperowana, przedłużającą się zimą. Wczoraj wieczorkiem z pewnym rozbawieniem obserwowaliśmy parę zajęcy, które podeszły na pół metra od okna i próbowały skubać trawę, która w kilku skrawkach ukazała się tuż przy ścianie domu. Szaraki były w takiej potrzebie, że ignorowały nawet ruch za oknem i nasze rozmowy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mniej i bardziej obecnych

 

Mój syn na szczęście nie zadaje jeszcze takich pytań (17 miesięcy) ale już drżę na samą myśl, co też wymyśli

 

Jaro,

moją budowę ostatnio odwiedziły sarny (na szczęście działka już ogrodzona), bo po ostatniej wizycie na pamiątkę zostały kikuty choinek bez czubków lub większości gałęzi, które zostały brutalnie obgryzione :x Widok drastyczny - jak po przejściu tajfunu, a to takie miłe zwierzątka... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :D

Jak widać wróciłem. :lol: Wyrok odroczony, bo trzeba dostarczyć dokumenty, które gmina wyda w ciągu miesiąca :(

 

W okolicach budowy czuć wiosnę: :D

Ptaszki śpiewają :D

Kundlowaty pies, którego mamie dostarczyłem (brat mojego kundla), zagryzł już drugą kurę (nie licząc tych zreanimowanych), w związku z czym, jutro na obiad rosół. :cry:

Kocur - przybłęda okazał się kotką i wydaje z siebie niemiłosierne odgłosy, nawołując osobników płci odmiennej (kundel mu nie wystarcza, mimo, że śpią razem w jednej budzie). Za miesiąc będą problemy z pszychówkiem. :evil:

Majka w drodze powrotnej oglądnąłem Twoją posiadłość, ale tylko przejazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, zauważyłam że ostatnio zanika Ci avatarek, a ja znalazłam zapasowy, chcesz? http://home.arcor.de/a0777/gifs/echsen/echse017.gif

 

A tu: http://home.arcor.de/a0777/gifs/echsen/echsen1.html jest ich więcej :)

 

Mój gekonek dziś znów gdzieś się zatracił, więc pożyczyłam sobie go z Twojego adresu :lol: :lol: :lol:

Zobaczymy jak długo tu pobędzie :wink:

Dzięki Słoneczko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...