Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nie żołnierz, to pytać mogę, a czy Ty Pit nie pracujesz w ABW lub innej temu podobnej "organizacji" i zajmujesz się śledzeniem opozycji politycznej, gospodarczej, szpiegów, lub innego badziewia? :wink: :D :D

 

Czy masz odpowiednie wyposażenie, by zarejestrować dowody wrogiej działalności? :p :lol:

 

Całe szczęście, że pogoda się poprawiła, nie narażasz zdrowia tym "zaczajaniem" :lol: :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.benchmark.pl/obrazki/12_2002/szampan2.jpg

 

Właśnie, po baaaardzo długich przejściach z urzędami, sprzedałam mieszkanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jutro zaczynamy flizowanie domu :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Majka, przy parce dzieci, to dopiero może być lawina pytań, a fantazja dziecięca jak wszyscy wiemy nie ma granic. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit, jako znany czajnik czai się z lubością 8) :D

 

Ada, dzieci wychowując się razem oswajają się z różnicami płci, wtedy mniej pytań zadają. Różnice są dla nich naturalne :wink:

 

Ada, gratulacje, to teraz roboty ruszą :D

 

Bylismy dzisiaj rano w castoramie, ogladalismy kosiarki spalinowe, potrzebujemy takiej profesjonalnej :roll: Pogadalismy z gosciem i kupilismy...............stół ogrodowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy dzisiaj rano w castoramie, ogladalismy kosiarki spalinowe, potrzebujemy takiej profesjonalnej :roll: Pogadalismy z gosciem i kupilismy...............stół ogrodowy :D

 

:D :D Taaaa, ja się ze 3 razy już do kosiarki przymierzałem: kosiarka dalej spokojnie czeka w sklepie, za to ja przy każdej wizycie kupowałem nowe fanty: a to siekierę, a to półki i takie tam kabelki :D . Na razie wziąłem na wstrzymanie, bo mój budżet tego nie wytrzyma :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka,

to mamy obie co oblewać :lol:

Ja dziś jadę do Castoramy po płytki do garażu - mam nadzieję, że nie wrócę z ...... kosiarką :wink:

bo już mamy kosę spalinową - jak przyszło co do czego, to okazało się, że na naszych chaszczach 3 tradycyjne kosy połamaliśmy. Spalinówką poszło ...

.... niestety wszystko, bo małżon tak się rozpędził, że nawet bez i inne ozdobne wyciął :o

 

tak więc może lepiej, że się u was na stole ogrodowym skończyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...