Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wrócisz z plytkami/gresami i ....jakims dodatkiem :D

 

Mam nastepujace wymagania wobec kosiarki : 6kM, silnik z przekladnia pasową, bez tloków z aluminium :o , duże tylnie koła, boczny wyrzut + kosz, szerokośc koszenia powyzej 50cm . No i napęd by sie przydał 8)

dawajcie propozycje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

spore wymagania... duże kółka to już jakieś 3-4 setki ekstra :(

tłoki z aluminium ??? :o

za to napęd koniecznie - chyba, że chcesz żeby T. wyzbył się niecnych zapędów względem Twojej osoby wykorzystawszy do cna rezerwy witalne w nierównej walce z chaszczami i zielskiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro, przecież T wybiera kosiarkę dla mnie :D do tego uważa, ze bez napedu byłaby lepsza 8)

 

dowiedziałam sie, ze silniki /czerwona obudowa/ maja tloki z aluminium - pewnie cos pierniczę :oops: lepsze są silniki C/I

 

 

zerknijcie na kosiarkę commercial 864 i powiedzcie co sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , bo teraz juz jestem.

Na pocieszenie śpiochom powiem, że godz. 4.00 jadę jutro do stolicy i jeszcze gdziesik.

Przesuwam więc czas pobudki na 3.00. Reszta ma się dostosować, oprócz korporacyji hydrauliczno-górniczej.

Majeczka to mi nie podsówaj takich pomysłów z córeczką, bo chciałbym mieć drugiego syna!!! nie sztuką jest zrobić dziurę w dziurze.

Jak jesteś taka mądra, to dam Cię do telefonu, jak mi Łukasz zada mądre pytanie i sama mu wytłumaczysz.

 

Gratuluje zakupu stolika "spalinowo-ogorodowego".

 

Lakk nie zapomnij o mojej żonie!!!! - dzwoń i pytaj!!!!

Bo kobita sie nie może doczekać aby Ci pomóc!!!

Coś ty jej nagadał, że taka stęskniona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, nie wiem, za czym tęskni Twoja Żona (może zaczynaj pracę trochę później :D ), ale mnie bardzej interesuje to, co ewentualnie mógłbym zabrać, gdy już zajadę. :D

 

Czy Twoja "mamuśka" nosi na sobie dużo kamieni (np. oszlifowane diamenty) i metali (np. platyna, złoto), skoro miałbym Ją od Ciebie eksmitować, to niechby się za podróż wróciło :lol: :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poszukiwanej kosiarki, to myślę, że lepsza od Bizona byłaby Vistula, co to "siecze, młóci i chłopa wywróci" (Majka powinna kojarzyć) :D :lol: :wink:

Moje zasoby finansowe nie pozwalają na takie "kosiarkowe" ekstrawagancje, więc w Selgrosie kupiłem to, co było w promocji.

 

Teren mam nierówny, żonę niechętną do koszenia (trawy bo kieszeni wręcz przeciwnie), więc kupiłem z napędem, by po koszeniu sił na co inne stało :D :lol: :wink:

Silnik radzono B&S, że lepsze, tylko moc ma na te górki za małą ta moja maszyna (4,5KM).

Po jednym sezonie nie mogę narzekać, a koszenia mam ok. 10 a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...