Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie.

Odwiedziłam dzisiaj pewien przybytek na oś. Zgody. Nie wiele sie tam zmienilo przez ostatnie lata :roll:

 

Ada, należy sobie postanowić i ............już. :D

 

Nad kosiarką bede jeszcze dumać. Ciekawe, że nie da się znaleźć dokładnie takiej jak chcę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka

mówisz postanowić .......... :-? Ja słyszałam, że poprostu trzeba próbować do skutku ale to mało ekonomiczne :wink: :lol: :lol:

 

Myślę że dałoby się znaleźć taką, co by Cię w pełni usatysfakcjonowała ale chyba budżet by tego nie wytrzymał. A ile tego trawnika masz do skoszenia?

 

Ty się budujesz w okolicach Myślenic, bo ja w Gorzkowie, to po drodze.

 

Lakk

materiały budowlane kupuje głuwnie w składzie budowlanym w Byszycach, bo to obok mojej budowy, a przy tym tanio i transport gratis, ale płytek to tam nie kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi zaimponowałaś :o :o W lecie to ty sobie wiele nie odpoczniesz :wink:

Ja mam 26 a i pierwsze koszenia tych chaszczy zajmowały ok. 3 pełnych dni (łącznie z grabieniem) ale wtedy trawsko, czy to coś do niego podobne sięgało mi pasa, a pnie niejednokrotnie miało grubsze niż niejeden krzak. Przy czymś takim, to tylko kosa spalinowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak u nas.

 

Elektryczną już trochę zajeździliśmy - mój mąż też jest napalony na dobrą spalinówkę, ale to jakieś min. 1 200 zł, a teraz co innego konsumuje te pieniądze. Ja się trochę boję kosiarki spalinowej, bo podobno przy pochyłym terenie bywają z nią problemy i musi być jakaś specjalna (oczywiście droższa :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada, u Bugajów? ale u których (ja u wszystkich zależy co), bo w Byszycach co drugi ma takie nazwisko, a ceny też im się "pozawyżały":evil:

 

A część płytek kupowałem w sklepie przy wjeździe do Myślenic (od naszej strony),po lewej stronie, ceny dobre.

 

Ja mam teren bardzo nierówny i czeka mnie jeszcze zakup kosy, bo nie wszędzie dojdę z kosiarką, ale póki co to co mam musi wystarczyć, tylko trzeba uważać na pochyłościach, żeby nie zatrzeć silnika.

Ada instalacje już masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacje są, został jeszcze zakup pompy do studni i pare przeróbek, bo jako inwestor amator narobiłam mnóstwo błędów i muszę teraz jakoś przesunąć grzejniki łazienkowe, a nie muszę chyba dodawać, że wylewki już są :x

 

Kupowaliśmy w 2 składach, u Bugajów napewno ale nie wiem u których, jadąc od Gorzkowa przy głównej ulicy w Byszycach pierwszy skład po lewej i taki przy bocznej uliczce, po lewej w dół ale i tak pewnie coś pokręciłam :roll:

 

W tym sklepie pod Myślenicami, to duży wybór mają?

Lakku, a gdzie ty się budujesz, bo chyba gdzieś w moich okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się nie przejmować ?? Mnie się to już śni po nocach :x !!! Niektóre błędy trudno naprawić, a poza tym to drogo kosztuje. Zresztą nawet nie wiem JAK to teraz zrobić :roll:

 

Ty w Świątnikach, ja w Gorzkowie, a między nami - wyciąg narciarski 8)

 

Na jakim etapie jesteście z budową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada popatrz na mapę Grupy Krakowskiej, tam są nasze budowy. :D

Mój stan zaawansowania robót jest trudny do zdefiniowania. Mam stan surowy zamknięty z częściowymi instalacjami, częściowym wykończeniem. :o

Interesuje mnie Twoja studnia: masz wierconą, czy kopaną, kto badał, jaki koszt? Jeśli możesz, to podaj kilka szczegółów. :)

Majka czy kupowaliście grzejniki w firmie RUDEX - BIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...