Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Przed chwila umiescilem Sloneczko na mapie.

 

Jak już wcześniej pisałem na ulicy, gdzie mieszkam buduje się dom. Zaczął się budować na początku grudnia i pierwsze piętro jest już prawie skończone. Ostatnimi czasy budowę przerwano, ze względu na zimową pogodę. Dzisiaj widziałem , że na budowie znowu jest ruch. A więc uważam, że sezon budowlany został oficjalnie otwarty. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studnia kopana ale jakieś 4 lata temu. Teraz musimy wybrać całą wodę, podsypać wapnem, wyczyścić ściany i zaizolować, bo woda jakaś mętna. Na razie szukamy fachowca.

Za studnie o ile dobrze pamiętam płaciliśmy 100 zł/mb. U nas jest ok. 10/11 m, a woda była już na głebokości 6 m. Po odczyszcze zgłasza się wodę do sanepidu i oni badają, kosztuje to podobno ok. 300 zł.

 

Domek masz fajowy, na zdjęciu jeszcze niewiele widać ale zapowiada się niźle. Mam wrażenie, że go widziałam, czy to jest przy głównej drodze?

Ja też mam pochyłą działkę, tylko w drugą stronę. Niestety z projektem do końca nie utrafiłam, bo nie przewidzieliśmy takiego spadku.

Ty przynajmniej z podjazdem nie masz problemu.

 

Płytki gresowe już na budowie :lol: :lol: :lol: prace w toku - potwierdzam SEZON BUDOWLANY ROZPOCZĘTY

 

Słoneczko - toż Ty rzut beretem ode mnie!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada to ten dom przy głównej drodze :D Po prawej stronie, jadąc od strony Mogilan.

Z podjazdem, to ja będę miał problemy, ale nie takie, jakie bym miał, gdybym nie podniósł strony północnej (od drogi) o całą kondygnację. Tam jest nawiezione około 60 m3 ziemi. :o

Teraz parkując obok przy domu rodziców, wyjazd w zimie jest bardzo trudny, albo niemożliwy. :(

U mnie jest woda miejska (jeszcze nie jestem podpięty), ale obok domu sączy mi się woda i myślę to wykorzystać. Już nawet wykopałem około 3 metrów, ale dalej, to myślę o siłach fachowych, mimo, że praktykę w kopaniu podziemnym posiadam.:lol:

A Ty w której części Gorzkowa budujesz?

Słoneczko, to nie mieszka w tych Dziekanowicach, koło Dobczyc, a w gminie Zielonki

Zbyszku przeprowadź Słoneczko :lol: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przed chwila umiescilem Sloneczko na mapie.

 

Zbysiu, errata ;)

 

Nie te Dziekanowice i Ada24 musiałaby mieć dobry rzut, by do mnie beretem trafić (chyba że ma? :D).

 

Musisz mnie zaznaczyć w gminie Zielonki, na północy Krakowa, tak ze 2 cm na wschód od Basieczki, tuż obok Raciborowic, w tym granicznym "winklu" :)

 

O tu: http://www.rednet.krakow.pl/~mloda/!ola/Dziekanowice-mapa.bmp

 

I bardzo dziękuję http://www.rednet.krakow.pl/~mloda/!ola/wdzieczy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...