Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Słyszeliście o awanturze z działkami w Rudawie /gmina Zabierzów/?

Ludzie kupili jako budowlane, doprowadzili media, zrobili dojazdy, a gmina zmienila plany zagosp. i działki staly się rolniczo-rekreacyjnymi. Nóż w kieszeni się otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A tak w ogóle to mam takie spostrzeżenie, że o granie i śpiewanie to zawsze najpierw pytają się ci, którzy to najlepiej potrafią i albo się wstydzą albo szukają kogoś do stworzenia duetu (lub większego zespołu).http://www.smilies.nl/muziek/music341.gif

Jaro - Ty byłeś pierwszy, przyznaj się na czym grasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upsss pomyliłam pokoje :eek: myślałam, że jestem w Kawiarni Klubowej, bo tam się właśnie wybierałam wybrać coś z podanych przepisów.

Sorki :wink:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2003-03-07 18:53 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie słuchajcie!

Dosłownie przed chwilą przeżyliśmy chwilę strachu. Siedzimy sobie z Gosią przed telewizorem, a tu nagle słyszymy dziwny szum. Taki jakiś turkot. Skamienieliśmy. Dżwięk trwał jakieś 3 - 4 sekundy. Za długo jak na jakiś przypadkowy stuk czy trzask.

Pierwsze wrażenie - złodzieje otwierają bramę garażową. Małe przerażenie!

Lecimy do okna popatrzyć co się dzieje. Nikogo nie widać. Zaczynamy się poważnie obawiać. Lecimy na górę. I co widzimy?

ZJECHAŁ cały śnieg z dachu garażowego. CALUTKI. Wielki wielki płat!

Ale wrażenie było niesssssssssaaaaaaaaaaamowite. Ech, idziemy spać. Jutro popatrzymy jak to wygląda na ziemi. mam nadzieję, że rynien nie porwało ze sobą.

Kto by pomyslał. Lawina w środku Krakowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i napięcie związane z lawinami opadło. Przez niedzielę zeszły jeszcze 4 mniejsze lawiny z północnych połaci dachu. Zaczęliśmy się przyzwyczajać. Tylko, że własnie skończył się śnieg i nasze przyzwyczajenie do lawin możemy sobie teraz schować...... :grin:

 

A co u Was po weekendzie Grupo Krakowska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potop. Na naszym terenie nie, ale drogi do Krakowa pozalewane. Rowy nie udrożnione, przepusty zatkane i porobiło się... :grin:

U nas za to piękne błoto, przed samym domem mamy wysypany gruby żwir, na drogę dojazdową jeszcze nie. Auto zapada się po felgi :grin:

Ja jadę autem, a Tomek w gumiakach przedziera się do bramy :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długim "śnie zimowym". Wczoraj pojechaliśmy na działkę (15 km na półnoć od Krakowa) zorientować się kiedy można by zacząć dalsze prace budowalne. Na dole, owszem, po drodze płynęły rwące strumienie wody. Ale na naszej górce wciąż leży całkiem sporo śniegu. Przyjdzie jeszcze chyba trochę poczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku - nabieraj śmiałości. Będzie Ci potrzebna.

(Zwłaszcza na grupie krakowskiej :grin::grin::grin:).

 

I dawaj do Zielonej widok projektu (oczywiście jeśli chcesz żeby się znalazł w albumie grupy krakowskiej - patrz niniejszy wątek trochę wyżej lubb wątek Domy grupy krakowskiej w Galerii albumów forumowiczów"

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: kgadzina dnia 2003-03-10 11:23 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...