Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć, oczywiście wpadłem ubrany jak robol w ubranku viessmann'a :lol: i myślę, że nie wystraszyłem Twojej pracownicy :o . Nastepnym razem wpadnę w cywilkach i bez pracownika.

Biuro naprawdę robi wrażenie przytulnego i spoko, aż się chce robić interesy :p

Na przyszłość zadzwonię wczesniej, tylko Majeczka podaj mi na priva jak masz na imię bo nie wiem czy Twój nick to prawdziwe imię.

Pracownicy powiedziałem że my tylko do Szefowej, była bardzo miła, i że do niej zadzwonię.

Żebyś w piątek posta przeczytała.......

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ruszamy na Mszę św. Palma gotowa :D

Popołudniu dzisiaj jadę z Michałem na koncert w filharmonii. Nawet niedzielę mamy bez leniuchowania :wink:

 

Grzesiek, spytam w poniedziałek, czy się Was wystraszyła 8)

 

Inwigilacja powinna zakończyć się współnym wiosennym ogniskiem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczka, Ty to kumasz czaczę.

Z miłą chęcią się przyłączę. Ja z Leszkiem jesteśmy nowi w GK, podaj gdzie mieliście jakieś "Swoje" miejsce.

 

Majeczka nie odpowiedziałaś mi w sprawie swojego nick'a.

 

Majka rzuć wstępnie jakiś termin i reszta się jakoś dopasuje.

Resztę spraw organizacyjnych dogramy później w zależności od liczby chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, ile pytań :o

 

To po kolei. Majka to moje imię, Michał spiewa w chórze chlopięcym filharmonii, dzisiaj Pasja Bacha /ja mam okropną tremę, a on własnie poznaje tajniki tworzenia grafiki 3D :roll: /. Ognisko - mam nadzieję - w któryś weekend kwietniowy, zawsze może być u nas, może być w lesie. Zapisy należy już robić z okresleniem terminu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja no to masz Słowika :p

Ognisko to pewno w jakąś sobotę? Dokładnie to cieżko ze 100% terminem u mnie, bo często pracuję na wyjeździe, ale dostosuję się do innych, tylko muszę mieć minimum tydzień wcześniej.A ognisko jak najbardziej na łonie natury.

Ale niech wypowiedzą się inni z GK :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka pilnuj tego słowika, bo........... :oops: :oops:

 

Moja córka też gra i śpiewa. W Wielki Czwartek śpiewają w katedrze sosnowieckiej.

 

Gdziekolwiek spotkanie miałoby być, postaram się dostosować, natomiast zauważyłem, że większość jest z bliskich okolic Krakowa. Zobaczymy, co na to inni forumowicze, jestem oczywiście za "lasem", ale w pobliżu czyjegoś domu.

Nie gwarantuję tylko obecności Dzierżyńskiego (studia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...