Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaro, jak ja Cie lubię 8) dodatkowo spalenie proponuje :roll:

 

Tego Leszka M to znałam, ale nie bardzo zwracałam uwagę co tam sobie opowiada. Więc "wbijanie kolków osinowych" mnie ominęło :wink:

 

Co zawaliłam juz naprawiłam, T przy okazji sie oberwało :oops: zatelefonował w bardzo nieodpowiednim czasie.

 

Jak muszę jechać autem przez Śląsk to zawsze się zastanawiam, gdzie dojadę :roll: tak, więc nie trafienie na Spodek wcale mnie nie dziwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka Leszka M. znałaś podobnie, jak Belka zna Jenifer Lopez, czy może bliżej? :wink: :D

Ja do takiej znajomości na GK bym się nie przyznawał :D :D :roll:

 

Grzesiu na Ślunsku przemysł padł, powietrze krystalicznie czyste smogu nie ma, a niedługo będą przy wjeździe pobierać opłatę klimatyczną :D :) :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Lakk Belka jest za cienki do Jennifer.

Katowice mają swojego smoga i Kraków też ma smoka. Więc chyba mają po równo. Lakk w Jaworznie to może i czyste powietrze, ale kilkadziesiąt km dalej to istny syf. Tego smog'a to się nażarłem płucami jak na UŚ bawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie rodacy :D

 

 

[zawsze do Rudy Śl. jest ich chyba 9 albo 11 :roll: :o 8) :wink:

bo Spodek wcale nie jest na spodku, trzeba do góry kukać 8) :lol: :wink:

 

Jamles, skąd wiedziałeś, że do Rudy dojechałam :o :D

Serio, chciałam kiedyś trafić na drogę do Krakowa, ale jakos mi sie pomylilo i pojechałam nie w ta stronę. Potem, żeby skrócić trasę, wjechałam w jakąś drogę "przełajową' /czort wie, jak to na sląsku nazywają/, no i wywiozlo mnie do Rudy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakk, ślązaku, może jesteś w stanie wytlumaczyć mi, co to są trasy średnicowe i dokąd prowadzą? :roll:

Kiedyś w taka skręciłam, mysląc, że dojadę w jedno z miejsc zaplanowanych. Ale okazało się, że myslenie nie jest moja najmocniejszą stroną 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Lakk ja nie psioczę na ślunsk, bo pochodzę częściowo z Sosnowca :lol:

a smog katowicki dobrze zaciagniety na UŚ to czuję do dziś :wink:

w sumie na Ślunsku jest spoko wjeżdżasz na ulicę a tu np.: po jednej stronie Katowice a po drugiej Siemianowice i bądź tu człowieku normalnym :lol:

Ciekawe jak sprzątają taką ulicę graniczną, chyba jeden zgarnia śmieci drugiemu :lol:

 

Wszystkim Życzę Zdrowych, Spokojnych, Wesołych i koniecznie Mokrych (bo od hydraulika) Świąt Wielkanocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...