Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Filtr z żywicą jonowymienną i mechaniczny można kupić w każdym przyzwoitym sklepie hydraulicznym. Trzeba tylko znać średnicę przyłącza i przepustowość filtra. Raczej kupuj filtr z wkładem 9 i 3/4".

Słoneczko można taki filterek założyć na "ciepłej wodzie", ale to musi obejżeć hydraulik i ocenić.

Oczywiście służę pomocą (nie jest to moja reklama :oops: ).

Pozdrawiam Świątecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada, biuro jest nie jest na Westerplatte, tylko niedaleko /ulica czcąca innych bojowników 8) / - zgaduj, /prosze nie podpowiadać :D /

 

Jaro, wyobraź sobie koszenie raz na 3 tygodnie 40 arów, w jakim tempie kosz się napełni? 8)

 

Sloneczko, my mamy pierwszy filtr zalożony na wejsciu wody do domu. On zbiera wszelkie nieczystości, starcza na 1/2 do roku. Wodę mamy bardzo wapienną, ale lepsza taka niz krakowska :wink:

 

Ta gardenia za 800zet, to chyba do ogrodu o wielkości 4 ary :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, wyobraź sobie koszenie raz na 3 tygodnie 40 arów, w jakim tempie kosz się napełni? 8)

 

Oświecona Góro Wiedzy Wszelakiej, oświeć i mnie, proszę :D : a czemuż to :o :o :o tylko raz na trzy tygodnie ? Toć w sezonie po tygodniu nie wjedziesz kosiarką , bo bedzie taka wielka trawa !

Jak masz kosiarkę to kosisz w szczycie sezonu raz na 3-4 dni. Wtedy kosisz trawkę 1-1,5 cm i kosz ma jak najbardziej sens.

Raz na 3 tygodnie to kosa wystarczy, bo kosarkę zamordujecie po miesiącu :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, Ty sie lepiej odtenguj od góry 8) :D

 

Najwyraźniej dawno u nas nie byłeś, pora sobie przypomnieć ukształtowanie terenu. Jestem realistką, nikt z nas nie da rady kosić raz na tydzień, a co dopiero raz na 3 lub 4 dni :roll: Skoszenie 40 arów zajmuje dzień, 5 godzin kosiarką z napędem, reszta kosą spalinową /skarpy, obrzeża stawu, rów i pobocze za ogrodzeniem/.

Wybieramy kosiarkę z najlepszym silnikiem, metalową obudową - taką, która nie da się tak łatwo zarżnąć :wink:

 

Jaro, a ile Ty bierzesz za koszenie? 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka, który "pierwszy", ten za 3000?

 

Grzesiu, w ramach oszczędności filtra, chciałabym go mieć tylko do wody pitnej, nie ciepłej i nie tej, którą podlewamy ogródek, a wszystko jest podpięte do wodomierza. To musi zobaczyć fachowiec, którym jesteś, bo czytam forum dość dokładnie, ale czuję się trochę skrępowana wykorzystywaniem Ciebie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka, który "pierwszy", ten za 3000?

 

 

Słoneczko, zwykły, zbierajacy tylko grubsze zanieczyszczenia, pewnie z 60zet 8) /filtry nie należą do ulubionych gadżetów T/ :wink:

 

Może sprawiamy takie wrażenie, ale groszem nie smierdzimy, więc traktorek napewno odpada 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko ale sie podlizujesz, jak mój syn gdzy coś chce ode mnie :lol:

Ta gardena za 800 to podobno całkiem przyzwoita, bo kupował ją pewien sknerus - majetnik u którego kiedyś pracowałem. Napewno znalazł najtańszą z najlepszych :lol: :lol: :lol:

Maja jak sie uda to rzucę Ci namiar na gościa który sprowadza traktorki do koszenia z zagranicy w dobrym stanie za około 2000zł (info od mojej matuli?!, ale to sprawdzę).

Ada podpowiedź dla ciebie : Maja nie pracuje na Armi Krajowej ani na Powstańców tylko dawnych innych Bohaterów ze Wschodu.

Teraz to głupi zgadnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Was budzę o 7 bo Światecznie :lol:

Dobrze że nowy dzionek, bo wczoraj dostawałem wariata z klientami.Wczyscy się uparli i wczoraj musieli dostać kosztorysy na ogrzewania, bo by Świąt dla nich nie było :-?

Aż mi kalkulator sie zagrzał 8) :lol:

Kosiarka dla Majeczki

http://www.grass.com.pl/kosiarki/traktorek_euro_cutm.jpg

Dobrze że chociarz tyle moge zrobić dla Ciebie :lol: i nie trzeba prawka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...