Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

GRUPO KRAKOWSKA!

Witam Was, jestem z grupy Śląsk, a do Was mam pytanie. Czy aby ktoś z Was buduje, wybudował lub widział dom o symbolu T-39 z katalogu Twoje Domy. Dlaczego Was o to pytam, bo kupowałam go (a taki właśnie buduję tzn. T-39) w Krakowie, ul. Dominikańska - TWOJE DOMY, to przecież u Was, a u źródeł zawsze najlepiej. Jeśli komuś coś wiadomo o tym projekcie to za każdą wiadomość będę bardzo wdzięczna.

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę szanowne koleżeństwo o zalogowanie się od czasu do czasu, by dostrzec informacje o prywatnych wiadomościach. wysłałem tą drogą kilka zapytań i .......nic.

poza tym, dzięki temu postowi wątek ten podniesie się trochę na stronie i może nie spadnie gdzieś hen na samo dno.

z gorącymi, jak babie lato, pozdrowieniami

mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupowiczów z Krakowa i okolic.

Buduje w Wieliczce. Właśnie "zakończyłem" stan surowy-otwarty

i mogę polecić początkującym b.dobrą ekipę!

 

A teraz szukam sprawdzonej ekipy do szybkiego wykonania ocieplenia do MAX15 [styropian] i tynków zew.

Jeżeli znasz taką brygadę bedę wdzięczny za kontakt.

pozdrawiam, biky

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz ocieplać dom w stanie surowym otwartym? Może lepiej żeby przeschnął i się przewietrzył? Ekipy od dociepleń mają teraz full roboty (czyli odległe terminy i wysokie ceny), a na wiosnę będą bardziej skłonni do negocjacji. Chyba że ocieplenie jest podyktowane jakimiś szczególnymi względami. Napisz coś więcej. Może cię odwiedzę, bo z Bieżanowa mam do Wieliczki tylko rzut kamieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-09-11 21:59, biky wrote:

Witam grupowiczów z Krakowa i okolic.

Buduje w Wieliczce. Właśnie "zakończyłem" stan surowy-otwarty

i mogę polecić początkującym b.dobrą ekipę!

 

=========

Biky, proszę napisz na adres: [email protected] jak mogę

skontaktować się z tą ekipą. Jestem bardzo zainteresowana.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dawno tu nie zaglądałam, ale już mieszkamy na swoim, choć bez dostępu do cywilizacji (internet). Po prostu monopolista jeszcze nas nie podłączył, a roboty w domu i nie tylko jest mnóstwo więc rzadko mam czas, żeby tu zajrzeć.

Pragnę ostrzec wszystkich przed gaziarzami. Zacznijcie załatwiać przyłącze na długo długo przed planowanym terminem przeprowadzki i nie odkładajcie tego na koniec. My nie posłuchaliśmy rad i teraz znaleźliśmy się w domu bez ogrzewania i ciepłej wody. Gazy mają 6 miesięcy na wykonanie przyłącza i z tego co widzę jest to termin nieprzekraczalny. Jesteśmy teraz skazani na grzanie wody w czajniku i kąpanie się u teściów (na szczęście niedaleko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam uwagi helsim o gazownikach. Gaz jest teraz najtrudniej osiągalnym dla nas medium - w sensie przyłącza.

Ja jeszcze nie mieszkam, ale gaz mam dopiero w połowie: mam przyłącz, nie mam jeszcze licznika ani gazu. I to jeszcze potrwa...

Przy okazji - gratulacje dla Moniki i Bogdana (występujących pod nickiem:helsim).

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: jaro dnia 2002-09-17 09:38 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...