Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skoszenie 40 arów zajmuje dzień

 

jak się kosi raz na 3 tygodnie, jesli raz na 3 dni to 3 godziny :D

 

Wybieramy kosiarkę z najlepszym silnikiem, metalową obudową - taką, która nie da się tak łatwo zarżnąć :wink:

 

każdą zarżniesz kosząc zbyt wysoką trawę :D z tym koszeniem to są uwagi brata, który ma doświadczenia z koszenia hektarów u różnych klientów, im częściej kosisz - tym krócej i łatwiej taka jest zasada

 

Jaro, a ile Ty bierzesz za koszenie? 8) :D

 

Majeczko, jak dla Ciebie - zawsze taryfa specjalna :D Zwłaszcza, jesli wcześniej wyślesz T. z przychówkiem na grzyby :D 8)

Tak, przy okazji: mój nastoletni sąsiad dostaje 10 PLN za skoszenie moich 12 arów, często się nim wyręczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Zastanawiam się czy byście nie byli skłonni mnie przygarnąć ...

 

Mam dwa argumenty na tak :D:

1. buduję na krakowskiej ziemi (tak wiem to słabe, ale zawsze coś)

2. sama Majka mnie kiedyds zapraszała (tak, tak!)

co prawda było to dawno i nie wiem czy to jescze aktualne, ale ja jestem dosyć nieśmiała ...

 

to jak będzie?

 

napisałabym, że mi się tu u was podoba, ale to by było takie lizusowskie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lidka, u nas zmienisz nicka na Wesoła Lidka.

oj kochany, nie tak łatwo mnie przerobić... :wink: :D

 

Maja Cie przyjmie, Ona wszystkich przygarnia :wink:

 

Majka wszystkich przygarnia??? a ja myślałam, że ona mnie luuuuuuuubi :cry: :cry: :cry:

tak mnie zachęcała :cry:

nawet mówiła, że nie brak tu szczególnie przystojnych chłopców :wink: :lol: (czy to prawda? :wink: )

a i mówiła, że nie jestescie wcale tacy "straszni" :D , chociaż ja nie ze strachu tu nie zaglądałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

Mam nowy komp w biurze. W końcu wszystko zainstalowane. Sieć działa, T załozył router.

 

Witaj Lidka, cieszę się niezmiernie, ze jesteś z nami :D

 

Kosiarka nie została omówiona, bo T spedził całą noc w biurze na instalacjach i deinstalacjach systemów. System odpowiadał T w jezyku niemieckim, że nie jest w nocy czynny, a T nie rozumiał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszni są ... (chyba nie z wyglądu) :wink: .

Mnie nie przygarniali - sama się przypelętałam i sama jeszcze nie wiem czy nie będzie to miało jakiś negatywnych konsekwencji. Kto to wie kim oni są - może tylko nas tak podpuszczają ..., a Grzesiek, to już od jakiegoś czasu próbuje Majke dopaść... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

System odpowiadał T w jezyku niemieckim, że nie jest w nocy czynny, a T nie rozumiał :(

 

Fajny skecz dla T - może pomoże przełamać lód:

 

Londyńska firma zamieściła ofertę pracy. Odpowiedziały trzy osoby: Niemiec, Francuz i Polak.

Komisja prowadząca rozmowę kwalifikacyjną, chcąc sprawdzić znajomość języka angielskiego u kandydatów, poleciła, aby każdy z nich ułożył zdanie zawierające trzy słowa: green, pink i yellow.

 

Na pierwszy ogień poszedł Niemiec:

- When I wake up I see yellow sun, green grass and I think to myself that

will be wonderful, pink day.

 

Jako drugi był Francuz:

- When I wake up I put my green pants, yellow socks and pink shirt.

 

Na koniec Polak:

- When come back home I hear the telephone green green, so I pink up the phone and say: Yellow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszni są ... (chyba nie z wyglądu) :wink: .

Mnie nie przygarniali - sama się przypelętałam i sama jeszcze nie wiem czy nie będzie to miało jakiś negatywnych konsekwencji. Kto to wie kim oni są - może tylko nas tak podpuszczają ..., a Grzesiek, to już od jakiegoś czasu próbuje Majke dopaść... :wink:

 

 

ach, tak?

 

to baaardzo ciekawe :D

 

Ado, dobrze wyczułaś, że najbardziej na świecie kocham ploteczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...