Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.

 

Aga widzę, że ci dziecko rośnie. Gratuluje!!! :lol: :lol: :lol: oby tak dalej.

Co do przeprowadzki we wrześniu, to Ci życzę ale szczerze to z mojego doświadczenia małe masz szanse. Trzymam kciuki. :wink:

 

Sonika, fajnie się zapowiada ta twoja łazienka. :lol: U mnie też jedna łazienka powoli nabiera kształtu. Postaram się w tym tygodniu wrzucić jakieś fotki, bo przecież jeszcze nie widzieliście przyczyny wszystkich moich nerwów :wink:

 

W tym tygodniu nawet montują mi (ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, że tak szybko) schody i parapety drewniane. No i oczywiście po wczorajszym zbawiennym deszczu czekam na tą zasianą trawę, bo narazie u mnie jest krajobraz księżycowy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To mi przypomina moją koleżankę, która była w podobnej sytuacji. Nie muszę chyba nadmieniać, że przeprowadzka przesuneła się w czasie o ponad pół roku, więc mieszkali u rodziny - trochu tu, trochu tam, bo mieszkanie sprzedane, a dzieciaki codziennie dowozili do szkoły. Na taką opcje chyba też musisz być przygotowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chodzi o taras, to nie wątpie ani przez sekundę... a czy ten taras ma zadaszenie, bo w deszczowe dni może wam być mokro :wink:

 

Naprawdę życzę ci z całego serca, żebyś mogła tą kawe wypić w salonie przy telewizorze i pomalowanych ścianach, na wykończonych podłogach. Będę mocno trzymać kciuki :x

 

a tak wogóle to z czego planujesz zrobić podłogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada to o czym piszesz jest niemożliwe...cudotwórczynią nie jestem...do wykończonego stanu się nie wprowadzimy....

Ścian malować nie będę ani nawet tynkować, bo przyszłościowo pójdą tam dechy...szkoda niepotrzebnej roboty...

Na podłogi dechy już są zamówione...w kuchni, przedpokojach, i łazienkach kafle z ogrzewaniem kablowym...jeszsze szukam...

Tarasik częściowo będzie zadaszony więc deszczowe dni nam nie straszne.. :lol: a jakby co to do altanki, przyszłościowo stanie w ogrodzie..też z dachem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam problem ze znalezieniem brukarza. W ubiegłym roku umówiłem się z polecanym przez architekt, był u mnie kilka razy, umówiliśmy się na wiosnę tego roku na pierwsze prace, dzwonię do niego zgodnie z umową i najpierw długo, długo nic, a potem co słyszę - że jeśli poczekam do jesieni 2006 to on może zrobi :evil: . No i zostałem na lodzie. Macie może jakiegoś godnego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam problem ze znalezieniem brukarza. W ubiegłym roku umówiłem się z polecanym przez architekt, był u mnie kilka razy, umówiliśmy się na wiosnę tego roku na pierwsze prace, dzwonię do niego zgodnie z umową i najpierw długo, długo nic, a potem co słyszę - że jeśli poczekam do jesieni 2006 to on może zrobi :evil: . No i zostałem na lodzie. Macie może jakiegoś godnego polecenia?

 

Mam dobrą ekipę ale bez rachunku. Robią u mnie podjazd. Jak chcesz, to ci prześle namiary na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, dzięki :) Domyślam się, że można się targować, skoro nie podajesz cen ;)

 

Mieszkanie w drewnie zawsze było moim marzeniem, do tego stopnia, że mieszkanie w bloku zamieniłam w leśniczówkę

 

http://www.rednet.krakow.pl/~mloda/!ola/Strzelcow.jpg,

 

wykładając ściany boazerią (poziomo, a jak ;)) i sufity. Każdy schowek - pawlacz, nawet w łazience, był drewniany.

 

Dzięki temu udało nam się wymienić to mieszkanie na domek, stary bo stary, ale z dość dużym ogrodem (19 a) i 3 km od granic Krakowa, za pewną dopłatą. Mieszkań było do wyboru, do koloru, ale właścicielom domku spodobało się właśnie nasze, ze względu na ten leśniczówkowy wystrój :)

 

I już wiadomo, dlaczegp nie mam domu z bali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko ceny róznie...ja podłogówkę zamówiłam bez wpustu i pióra, bo tak mi się zamarzyło i przybije te dechy widocznymi gwoździmi, bo tak... :lol: o wymiarach 3,2x25cm...nacięte od spodu,żeby się mniej skręcały...w cenia 30zł netto za metr2 Nie wiem czy to drogo czy tanio... :o :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...