Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pit, a Ty tylko powiązany giełdą :o moze jakieś wesele albo co inszego? 8) :wink:

No oczywiscie - na slynnym Weselu byl pradziad :lol:

 

Bo nie wiem czy wiecie ale nazwa Bronowice wziela sie stad ze tam takie "harnasie " zyja ze co rusz po zabawie tanecznej kogos z bronami w plecach karetka odwozila. Oczywiscie wczesniej nie bylo karetek ale "tamtejsi " korzystali z bardzo rozpowszechnionej komunikacji furmankowej. Zatem nie wymiguj sie brona sasiada tylko kup swoja :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie. Też mam zamiar dalej ruszyć, ale nie moge :( Ekipa do tynków cem.-wap. nie ma czasu i poszukuję kogos na początek maja. Czytałam, że ktos z Was miał namiary, ale nie moge znależć. Agnieszko, Twoja ekipa wcale nie buduje wolno. Dobrze, że nie trafiłaś na moją. Więźba "ze zdjęć" wygląda ładnie. U mnie po prawie roku jest nadal jasna. A najważniejsze, że nie popekała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić. Autostrady nie będzie :( , być może będzie droga szybkiego ruchu, ale to nadal w planach (ostatnie wieści z Gminy). My czekamy, aż puszczą pod budowę domków tereny zarezerwowane pod tę inwestycję :D . Już zmniejszyli pas ochronny z 300m do 200m. Dziekuję Sonice za namiary na alarm. Dokóki nie będe miała tynkarzy nici z dalszej budowy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez 21 lat mieszkałam w Bronowicach, na ulicy Bronowickiej, przy samym trakcie tramwajowym :lol:

 

Mój mąż też z Dierżyńskiego (Lea).

 

Z powodów finansowych i ekologicznych (no te bizony, no)zdecydowaliśmy się jednak zamieszkać w Niepołomicach.

 

Pierwszy grill rozpalony, pierwsza piaskownica dziecka zainstalowana (w plastikowej skrzynce, ale dzieciom wiele nie trzeba do szczęścia). Szukamy używanej kosiarki spalinowej, żeby trochę uładzić teren.

 

Miałam robić letnisko, grodzić, ale się wkurzyłam i zabieram się za projekt. Czekam tylko na WZ, bo teraz Niepołomice mają ustalony plan. Llada chwila będą wydawać WZ tki, ale ja już wiem jak ta chwila będzie wyglądać. No więc czekam, mam nadzieję, że w przyszłym roku załatwię wszystko z papierami, dokształcę się, żeby jak puszczą lody na wiosnę 2007 postawić stan surowy.

 

Mam pytanie do Was zatem - przy założeniu, ze projekt będzie oszczędny (bo planujemy zrobić indywidualny), a dom będzie mieć max. 170 m, to ile wstępnie muszę liczyć na stan surowy z dachem bez piwnicy?

Wiem, że później ten projekt musze najlepiej zanieść do kosztorysanta, żeby mieć blade pojęcie i nie wtopic. Ale zanim, to może coś poradzicie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...