Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Majka, trzymaj sie.

 

Witam po dłuższej przerwie. No cóz mamu ospe w domu od końca kwietnia. Przyniósł Jasiek z przedszkola i dokładnie po 2 tyg. wysypała się Pawełkowi. Jakas cieżka odmiana.

 

Majka , czy ta polana to w bok od ul. Dąbrowa zaraz za przejazdem na obwodnica?? Dojazd od Tynieckiej i i skręt w lewo (od Krakowa) przy takie spalonej gospodzie w Kostrzu? Gdzie tam lesniczy postawił szlaban!!?? :evil: :evil: :evil: Jeździmy tam z dziećmi i znajomymi na gilla itp. b. fajne miejsce, duża polana, mozna pograc w piłkę, pojeżdzić na rowerach, w lecie są jeżyny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kopie miałam na drugim kompie, który tez odpłynął. Zawartość częściowo nie do odtworzenia. Systemy rezerwaxcyjne, które uzywamy są "zewnetrzne" więc dane pozostawały na serwerach. Ale np. taki program księgowy :evil: shit :evil:

Alarmu nie miałam, jak pisałam wydawało się, że do tego biura nie da się włamać: na drzwiach wejściowych pełna krata, na oknie od podwórka krata zrobiona z kwadraciaka o przekroju 1,5cm, drzwi od piwnicy stalowe, zamkniete od wewnątrz dodatkowo na skobel :roll: Chcielismy alarm przeciwnapadowy, ale żadna firma nie mogła zapewnić dojazdu poniżej 3min.

 

Ubezpieczenie /jak juz pisałam wczęsniej/ miało działac na wypadek wpadnięcia zgrai z bejsbolami.

Trudno, dobrze, że przynajmniej spece ufoludka nie znaleźli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, to była ta polana. Więc odpada. Zostawianie sporo aut w odległósci 300m od polany nie jest rozsądne.

 

Podaje trasę dojazdu na spotkanie sobotnie.

 

Z obwodnicy zjechać na Balice, na rondzie kierować się na Zabierzów, dojachać do skrzyzowania i skręcić w lewo na Krzeszowice. Przejechać balice, Aleksandrowice, Morawicę, Chrosna, wjechać tak ja droga wiedzie na górę, jadąc w dół przejechać nad autostradą. Droga iwedzie przez las /dziurawo :wink: / dojechać do Frywałdu i zwolnić. Po lewej stronie bedzie sklep przed nim jest placyk i droga szutrowaw lewo. jechać nią 100m i po lewej stronie piekna polanka z sosnami.

 

Ponieważ jest to las więc palenie otwartego ognia odpada. Nalezy zabrać grile, opał, żarełko, picie, mozna jakieś krzesełka, dla dzieci coś do zabawy, dla dorosłych....... :wink:

Proponuje godzinę pomiędzy 14.30 - 15stą.

Ja zabiorę z Krakowa Sonikę z mężem i Agacką. Reszta mam nadzieję sie przyturla własnymi kołami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, bardzo mi przykro, że mnie nie będzie ale wyjeżdżam akurat z Krakowa. :cry: :cry:

 

Głupio mi, że tak nie w temacie :oops: :oops: ale nie macie kogoś do przycięcia i zespawania balustrad na balkonach i tarasach?

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, bo już nie wiem gdzie szukać. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...