Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich klubowiczów po baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dłuuuuuuugiej przerwie. Muszę trochę nadgonić i poczytać co tam u was.

A na razie to mam prośbę. Czy macie namiary na kogoś kto może zrobić adaptację projektu gotowego plus wszystkie inne papierki do pozwolenia na budowę, jak najszybciej i jak najtaniej. Najlepiej z Wieliczki lub okolic.

Z góry dziekuję i pozdrawiam wszystkich klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów po baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dłuuuuuuugiej przerwie. Muszę trochę nadgonić i poczytać co tam u was.

A na razie to mam prośbę. Czy macie namiary na kogoś kto może zrobić adaptację projektu gotowego plus wszystkie inne papierki do pozwolenia na budowę, jak najszybciej i jak najtaniej. Najlepiej z Wieliczki lub okolic.

Z góry dziekuję i pozdrawiam wszystkich klubowiczów

 

http://geohit.webpark.pl/kontakt.html

 

w tym biurze kupowaliśmy działkę i załatwialiśmy sporo papierków (mapy itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zamieszczą juz jakiś czas temu prosbę o namiary na sprawdzonych i nie drogich wykonawców drzwi wewnetrznych drewnianych. Z sensownymi do 2 mies. terminami.

Prosze o namiary na priva .(bez Pcimia, Wisniowej i Skrzydlnej) :)

 

Sonika, a ty coś wybrałaś w tym temacie???

 

 

Jeszcze nic, ale będą drzwi z Ebro - kiedy nie wiadomo.

 

A co złego z Pcimiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam zamieszczą juz jakiś czas temu prosbę o namiary na sprawdzonych i nie drogich wykonawców drzwi wewnetrznych drewnianych. Z sensownymi do 2 mies. terminami.

Prosze o namiary na priva .(bez Pcimia, Wisniowej i Skrzydlnej) :)

Piotrek - a co to znaczy niedrogie? Jaki jest górny pułap, który chciałbyś zapłacić. Nam właśnie montowano bardzo ładne drzwi (co jest oczywiście kwestią gustu) po trochę ponad 1000 zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku,

max do 1000 zł/szt. z montażem

A zapomniałem Ci powiedzieć,że wejsciowe zamówilismy w AFB, własny wzór, w przyszłym tygodniu odbieramy.

 

Sonika, nic z Pcimiem, jeszcze tam nie byliśmy, tylko do ich namiary mam.

 

P.S. Nie poznajesz kolegów z GK (hurtownia) :D :wink:

 

 

Witam,

pewnie, że poznaję :lol: tylko nie mogłam sobie uzmysłowić w jakim momencie tak się ujawniłam i to z S.?

 

A jakich płytek szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika,

 

to juz zmartwienie zony. Do 2 łazienek, bo na podłogi w kuchni i hallu oraz częsci salonu juz mamy kupione. Głownie to porównac ceny tego co jej się podoba w krakowskich sklepach. A jak u nich z transportem - gratis od jakiejś kwoty?

 

 

Transport nie był gratis.

Przesyłka kosztowała mnie ok. 100,00zł, co i tak się opłacało, bo zaoszczędziłam dużo forsy na płytkach, umywalce i czymś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...