Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ano witojcie! :wink:

 

Troszkę późno odpowiadam ale dobrze że jeszcze chociaż w tym samym dniu :D

 

Upał taki niemożebny że chyba mi się ten rano wylany beton zagotuje w szalunkach. Ale niech sobie radzi...

 

A takk przy okazji kto mi buchnął smoka spod nicka? :evil: A może nie widać go tylko w nocy jak ja piszę a w dzień jest?

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kgadzino :)

Kopę lat Cię nie było, nie pilnowałeś smoka to został buchnięty :wink:

A może sam zniknął z rozpaczy, że tak rzadko na Forum razem z Tobą gościł 8)

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Krakowską.

Przynoszę wiadomości od Agackiej, pozdrawia Was gorąco.

Nieźle radzi sobie w swoim namiociku, walczy nocą z kunami ( siekierka zawsze pod ręką :wink: ), w dzień z budowlańcami.

Autko parkuje we własnym garażu, kawę pije na swoim tarasie, jednym słowem przeszczęśliwa mimo upału i braku klimatyzacji w namiotowej sypialni.

Wszystkim życzy pogody ducha i jak zwykle zaprasza do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie, jak roboty u was postepują :D

 

Flizy kładą się w kotłowni. Pomalowałem poddasze i pół parteru raz emulsja. Murki oporowe przed garazem stoją, w tym tygodniu bedą drzwi zewnetrzne, elektrycy podłaczą wszystkie bezspieczniki itp. Montuja też telefon. Kupione płytki na podłoge do hallu i kuchni oraz barlinek (iroko) do salonu i pokoju. Ogladamypłytki na balkon,schody zewn. do łazienek+WC+umywalki+kabina+wanna itp. Od połowy czerwca ruszamy pełną parą z pracami w łazienkach itp. 8) :wink: Jutro notariusz (mieszkanie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zrobiłem system nawadniania działki dla ubogich i kończę robić płytkowanie podłogi w garażu. Następnie drobnostki typu przykręcanie sanitariatów. Przed końcem czerwca być może rozpoczniemy jeszcze robienie podjazdu. W październiku dokończenie podjazdu, kominek, ułożenie podłogi w "salonie", generalne malowanie i to by chyba było na tyle. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sypna się parapetówy 8) :D

 

U nas narazie tylko podbitka zamówiona. I walczymy z ogrodem. Na 10 nasadzeń przezywa pierwszy rok polowę /albo uschną, albo zjedzą nornice, albo T skosi/.

Teraz rododendron mi choruje, wyschły mu pączki kwiatowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeżyłem drobny wstrząs, bo temperatura w południowych pokojach na poddaszu dochodziła w weekend do 31 stopni. Najbardziej mnie denerwuje, że mam klimatyzację na dolnym poziomie, gdzie pewno nie będzie potrzebna, a nie zrobiłem jej na poddaszu. Mam tylko nadzieje, że odblaskowe rolety na oknach połaciowych pomogą. Bo jak nie to trzeba będzie ciągnąć klimatyzacje na góre, a to oznacza rujnowanie ścian. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...