Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alanto - z tego stwierdzenia wynika ze jestem niewinny, bo jesli jestem narzedziem rozboju to ja tylko wykonuje polecenia sprawcy rozboju. W rzoumieniu prawa jestem wiec niewinny :grin:

jaro dobrze powiedziane - po przejeciu wladzy bedziesz prokuratorem generalnym ze wszytskimi sluzbowymi przyslugujacymi gadgetami :grin:

Otoz chcieli mnie zamknac ale jak zobaczyli te male zlosliwe przekrwione oczeta no i rodowod ktory stale ma przy soie ... nie bylo odwaznego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jak coś znika. To tak jak we śnie, chce się uciekać przed lwem i biegnie się w miejscu :grin:

Pocieszające, że wszyscy cierpią :grin:

 

Ania pojechała na międzyszkolne zawody narciarskie do Białki. Jest odpowiednio zmotywowana - ma wygrać z koleżankami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, qrde, qr..

 

Napiszę jeszcze raz posta, którego napisałem dziś rano i go wcięło:

 

Wczoraj spadł śnieg i okrył białą pierzynką całe błoto.

Przedwczoraj przyszedł kubek od Muratora.

Jutro zaczyna się weekend.

Czy dzisiaj dla przeciwwagi dzień będzie wredny czy też równie cudowny jak reszta? :smile:

 

Wykrakałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się kiepskawo. Musieliśmy wstać o 5.45, Tomek przeziębiony /więc upierdliwy jak to pewnie kazdy chory facet :grin: /, jechalismy długo, forum zwariowało, karta klienta była odrzucana przez system.... Brrrr nie lubię takich ranków.

 

Teraz już lepiej, ale dla mnie weekend zaczyna się dopiero jutro o 14-stej. Wqrza mnie, jak w radio w piątkowy ranek życzą miłego weekendu. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrów Tomka ode mnie. Ja też jestem przeziębiony, ale to tak, że właściwie nie mogę mówić (taka chrypa). Więc nie odbieram telefonu, a z biurem rozmawiam na migi lub przy pomocy kartki i ołówka :grin:

 

Więc jak nie mogę mówić, to chyba nie będę upierdliwy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynkarze u mnie brali po 10 pln/m2. A w zakresie mieli:

 

1) Przeszpachlowanie (wyrównanie) zatopionej w kleju siatki na styropianie (zrobione wcześniej przeze mnie)

2) Zagruntowanie gruntem systemowym

3) Nałożenie tynku

4) Obsadzenie parapetów zewnetrznych - blaszanych.

 

Z tym że kominy (2 szt) i filarki (7 szt) liczyli osobno, bo je trzeba było robić styropianem od początku (temat był dla mnie zbyt skomplikowany i go nie ruszyłem - wolałem zapłacić niż spaprać).:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...