Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Jestem na etapie szukania ekipy do wyłożenia podjazdu kostką brukową. Będę wdzięczny za sugestie.

 

Witam. Pamiętam że Zielona polecała swoją ekipę od kostki - zdaje się, że miała z nimi jakieś koligacje rodzinne. Ale robota solidna (przynajmniej na zdjęciach) - możesz tez jej popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To też oni u mnie pracować nie będą. 8)

 

Nieco rozczarowałem się również co do Leroy'a. Niby reklamuje się jako najtańszy i że zwróci podwójną różnicę ceny. Ale moje doświadczenia z kosiarką pokazują, że jest to najdroższy supermarket w Krakowie. A żeby dostać zwrot różnicy w cenie to trzeba dostarczyć dowód zakupu z innego sklepu, zrobionego w tym samym dniu po kupieniu z Leroyu. Zreszta i w tym miejscu rozpoczyna się cała litania warunków dodatkowych. Czyli muszę kupić kosiarkę w Leroy'u. Następnie kupić ją w Castoramie. Oddać kosiarkę do Castoramy i dostarczyć unieważniony paragon do Leroya. Wtedy usłyszę, że unieważniony paragon nie może być zaakceptowany. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Zbyszku,

w kuchni płytki koncż Ci sie takim skosem, co bedziesz miał z drugiej strony panele,parkiet?? jak zakończyłes płytki . pytam, bo szukam jakiejś dobrej listwy, ale nie zewnetrznej (tzn nakładanej od góry) miedzy panele a gres polerowany (w kształcie teownika).

 

 

Wczoraj ogladałem zamontowane drzwi wejsciowe. Prezentują sie pieknie. dzięki Zbyszku za namiary na AFB 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie doświadczeni budowlańcy. 8)

 

Szukam ekipy do wykończenia domu. Buduję pod Krakowem i coś mi z tymi ekipami nie idzie. A zostało tak niewiele do zrobienia... :wink:

 

Konkretnie potrzebna mi ekipa do ocieplenia styropianem + zrobienia tynków zew i wew, ocieplenia podłóg i wylewki,

no i murarz co by ładnie i solidnie wymurował mur z kamienia łączony z ogrodzeniem drewnianym.

Jeśli kogoś możecie polecić będę niezmiernie wdzięczna.

pozdrawiam

Yenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję koło Zabierzowa, pod skałami :)

Taki dom letnio-całoroczny ze wskazaniem na letni.

 

Dom jest z maxa, ocieplany, z ogrzewaniem kominkowym, dość mały (ok. 90m2). Bardzo bym go chciała wreszcie skończyć żeby jeszcze w tym roku poleżeć w hamaku 8)

 

Dzięki serdeczne za namiary. Czekam na więcej.

Mury muszę zbudować !! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą dopiero pod koniec czerwca, a wtedy ja znowu ruszę "za chlebem" a żona nie chce się tym zajmować. Wrócę dopiero w październiku, a wtedy może być już za późno na jakiekolwiek działania. Jutro mam zamówione cztery firmy. Zobaczymy co z tego wyniknie. Liczę również na namiary od Ady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta mnie tu kto jeszcze?

Bo ja tu na budowie...wilki jakieś :lol:

Wszytko idzie pięknie i po wojskowemu...jutro może mi się uda powklejać ostatnie zdjęcia, a potem komputer wraz z małżowiną odjeżdża w siną dal!

I znów popadnę w zapomninie...

W każdym razie pozdrawiam Was wszytkch bardzo gorąco...przejezdnych wciąż zapraszam na kawę...póki jeszcze jest... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Krakusy i nie tylko,

 

a szczególnie serdecznie witam Ciebie - Agacka :D :D .

 

Pewnie, że pamiętamy, jakżeby inaczej.

 

To super, że wszystko idzie zgodnie z planem, a Tobie jak tam jest?

Nie boisz się wilków?

 

Wklejaj zdjęcia, to coś zobaczymy, bo tak to tylko wyobrażnię trza wytężać, a z tym bywa różnie. Strasznie jestesmy ciekawi postępu prac.

 

 

I nie pij tyle kawy!!! :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...