Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Ja z małym ogłoszeniem, ale dla mnie to nie zarobek, a ktoś może skorzysta:

 

Zostało mi ok. 10 różnych pustaków schiedla (po trochę wentylacyjnych, rondo 20, rondo plus 16) oraz kilka rur ceramicznych.

Leży mi to na działce i przeszkadza, więc oddam za darmo komukolwiek, kto to sobie zabierze sam z Zabierzowa.

Szczegóły na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich.

Słoneczko było nam u Was bardzo miło.

A ten najazd o którym była mowa to było w czwartek a u Was byliśmy przecież w piatek.

Prezent został zalany i robi się. Kto wie może następnym razem u Nas?

Tak apropo mały usnął w samochodzie i nawet jak Grzegorz przyniósł go na górę i położył do łóżka to o dziwo nie obudził się.

-------------------

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka szkoda że u mnie jeszcze nic nie kwitnie prócz chwastów.

Ostatnio bardzo mnie wkurzyły wzięłam do rąk kosę i wszystkie jak leci "wykosiłam".

Przynajmniej się starałam. Trochę trawy takiej dużej zostało ale reszta poszła precz. Jeszcze tylko zgrabić i z dymem puścić.

Mimo to nic straconego bo za tydzień będą nowe.

------------------

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam pytanie prośbę do doświadczonych 'kominkowców" (Majka, inni) czy możecie polecic sprawdzony i tani adres dostawcy czy miejsce, gdzie kupujecie drewno kominkowe. Potrzebuje ok.8-10 m3 (na pierwszy sezon - myślę, ze tyle wystarczy) Może byc bez transportu, transport sam skombinuje. Jakies nadleśnictwo, czy coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...