Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich

Mam zamiar budowac sie w tym roku a doklądnie ma to byc projekt (manuela) Jestem z krzeszowic 20km od krakowa poszukuje sprawdzonej

ekipy budowlanej lub firmy Bardzo prosze o namiary

pozdrawiam

Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasiu :wink: :wink: :wink: zajrzyj na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piekny dzień.

 

Słoneczko, Rafał dzięki za namiary. Te na allegro trochę drogie 150-130 m2 bez transportu, poszukam jeszcze rodzi9nnymi kanłami moze.

 

U ,mnie łazienka zaczyna nabierać wygladu normalnego oraz balkon (płytki) Moze pod koniec tygodnia pochwalę sie juz skończoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco pierwszy raz z tym wątku.

Startuję budowę w Zielonkach i od razu prośba o pomoc informację:

Szukam zbiornika na wodę około 1000l dla potrzeb budowy.

Czy ktoś z szanownych Klubowiczów ma takowy na zbyciu lub może poinformować gdzie można go pozystać w przestępnych cenach?

 

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje i pozdrawiam,

Alek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego Forumowicza! No i cala reszte grupy krakowskiej :p. Troche mnie tu nie bylo, ale w koncu zwyciezylam w walce z urzedami i zaczynamy budowe :o.

 

Szukam zbiornika na wodę około 1000l dla potrzeb budowy.

Czy ktoś z szanownych Klubowiczów ma takowy na zbyciu lub może poinformować gdzie można go pozystać w przestępnych cenach?

 

Niestety, nie moge Ci pomoc :(. Ale mysle, ze na pewno znajdzie sie tu ktos, kto Cie oswieci :). Bardzo fajni ludzie tu "przychodza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego Forumowicza! No i cala reszte grupy krakowskiej :p. Troche mnie tu nie bylo, ale w koncu zwyciezylam w walce z urzedami i zaczynamy budowe :o.

 

Szukam zbiornika na wodę około 1000l dla potrzeb budowy.

Czy ktoś z szanownych Klubowiczów ma takowy na zbyciu lub może poinformować gdzie można go pozystać w przestępnych cenach?

 

Niestety, nie moge Ci pomoc :(. Ale mysle, ze na pewno znajdzie sie tu ktos, kto Cie oswieci :). Bardzo fajni ludzie tu "przychodza".

 

 

Witam wszystkich Krakusów i nie tylko :D :D

Lidqa,

tak się cieszę, że znowu jesteś z nami :D :D :D , no i oczywiście, że wreszcie zaczynasz budowę.

Super!!!!

 

Napisz proszę kiedy pierwsze łopaty idą w ruch i wogóle co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nowego budowniczego :D

Zbiornika na wodę niestety nie mam.

 

Zapomniałam Wam zakomunikować, iż staliśmy się właścicielem jednej latarni ulicznej w naszej miejscowości 8) :D

 

:o :o :o

 

i co z tego wynika??? Będziesz zmieniać żarówki??? :wink:

 

żarówki będzie zmieniać dzierżawca czyli............... 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidqa,

tak się cieszę, że znowu jesteś z nami :D :D :D , no i oczywiście, że wreszcie zaczynasz budowę.

Super!!!!

 

Napisz proszę kiedy pierwsze łopaty idą w ruch i wogóle co i jak.

 

Witaj Sonika! Dzieki za mile przyitanie. Ja tez sie ciesze, ze znow bede tu zagladac.

No wreszcie lopaty, a wlasciwie kopara, powinna pojsc w ruch w ta sobote (dom tyczymy w piatek), a najpozniej na poczatku nastepnego tygodnia :D. Mam treme, nie powiem. Ale najgorzej to pewnie zaczac :-?.

No i postaram sie na biezaco zdawac relacje, jak sie sprawy maja 8).

Pozdrawiam wszystkich.

P.S.

A widze tez, ze ominal mnie piknik forumowy, buuu :cry:. No coz, moze innym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...