Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry

chciałem powitać Małopolan w tym wątku. Jestem Pafnucy, niedawno nabyłem budynek w stanie surowym i teraz zajmuję się jego wykańczaniem, a moze raczej koordynacją prac zmierzających ku wykończeniu (nas również).

 

Obecnie poszukuję jakiejś solidnej firmy, która zajmie się instalacją alarmu i przygotowaniem go do współpracy z agencją ochrony. Czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego wykonawcę? Czy naprawdę bardzo nierozsądne jest zlecenie tego wszystkiego agencji?

 

Pozdrawiam,

Pafnucy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka wiem, że przed deszczem nie powinnam i właśnie dlatego dzisiaj nie robię bo mam wrażenie że będzie lało. Ale jeśli chodzi o upał to nie słyszałam o przeciwwskazaniach wręcz przeciwnie na ulotce pisało, że słońce może przyspieszyć cały proces.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie mnie zaparowało, ale właściwie chyba mi nic nie jest.

Mam taką nadzieję.

Opryskiwałam w pierwszy dzień od 13:30-15:00, w drugi dzień od 14:00 - 16:00 a wczoraj od 16:coś tam do 18:00. W pierwszy dzień przy okazji się opalałam, mam nadzieję, że moja opalenizna jest wynikiem słońca ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidga, bo nogi Ci ścierpną w tej niewygodnej pozycji :D

Witaj i opowiadaj, jak postepy :p

 

No tak, troche scierply, ale przynajmniej nie na darmo. Na szczescie juz sie pojawiliscie.

Witam Majeczko! No tak, u nas dopiero zaczyna sie wszystko dziac. Dzis jest u nas na dzialce pan koparkowy i dziala :o. Tzn. wyrywa drzewa, niweluje teren. Potem wkracza pan geodeta i murarz, ktory bedzie to nadzorowal. No i znow koparka. Ja musze siedziec w pracy :(, a chetnie bym w tym wszystkim pouczestniczyla. Na szczescie maz ma na to wszystko oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

chciałem powitać Małopolan w tym wątku. Jestem Pafnucy, niedawno nabyłem budynek w stanie surowym i teraz zajmuję się jego wykańczaniem, a moze raczej koordynacją prac zmierzających ku wykończeniu (nas również).

 

Obecnie poszukuję jakiejś solidnej firmy, która zajmie się instalacją alarmu i przygotowaniem go do współpracy z agencją ochrony. Czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego wykonawcę? Czy naprawdę bardzo nierozsądne jest zlecenie tego wszystkiego agencji?

 

Pozdrawiam,

Pafnucy

 

 

Cześć Pafnucy - witamy Cię wśród nas :D :D .

Wysłałam Ci wiadomość na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...