Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani!

Czy wiecie, gdzie mozna kupic tani piasek? Albo moze macie jakies tanie zrodlo transportu? Potrzebuje do Pawlikowic k/Wieliczki.

Prosze o pomoc. Bede zobowiazana.

 

http://sys21.de/images/smiles/anbetung.gif

 

 

Cześć Wszystkim :D

 

Lidqa,

wklejam tutaj post Pfnucego dot. piasku :D :D :D :

 

Pafnucy napisał:

Czy ktoś może polecić źródło taniego i zarazem dobrego piasku/żwiru w Krakowie?

 

Dzięki

 

 

Już śpieszę z pomocą. Aaa, przecież to mój post A więc w Liszkach jest sobie piaskownia, w zasadzie to w Cholerzynie. Tylko trzeba tam wysłać drivera z wywrotką. Jak ktoś chce telefon do smaej piaskowni, na priv proszę. Jak ktoś tam zbłądzi, kierowcę można złapać bezpośrednio przed bramą, albo po prostu wysłać go tam. Z resztą oni to wszystko wiedzą. Ale taki mądry to jestem dopiero od dzisiaj.

 

Mam nadzieję, ze Pafnucy nie będzie miał nic przeciwko.

 

Dzieki Soniczko!

Juz sprawdzilam to zrodlo :), ale panowie ze zwirowni powiedzieli, ze to za daleko :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

Czy wiecie, gdzie mozna kupic tani piasek? Albo moze macie jakies tanie zrodlo transportu? Potrzebuje do Pawlikowic k/Wieliczki.

Prosze o pomoc. Bede zobowiazana.

 

http://sys21.de/images/smiles/anbetung.gif

 

 

Cześć Wszystkim :D

 

Lidqa,

wklejam tutaj post Pfnucego dot. piasku :D :D :D :

 

Pafnucy napisał:

Czy ktoś może polecić źródło taniego i zarazem dobrego piasku/żwiru w Krakowie?

 

Dzięki

 

 

Już śpieszę z pomocą. Aaa, przecież to mój post A więc w Liszkach jest sobie piaskownia, w zasadzie to w Cholerzynie. Tylko trzeba tam wysłać drivera z wywrotką. Jak ktoś chce telefon do smaej piaskowni, na priv proszę. Jak ktoś tam zbłądzi, kierowcę można złapać bezpośrednio przed bramą, albo po prostu wysłać go tam. Z resztą oni to wszystko wiedzą. Ale taki mądry to jestem dopiero od dzisiaj.

 

Mam nadzieję, ze Pafnucy nie będzie miał nic przeciwko.

 

Dzieki Soniczko!

Juz sprawdzilam to zrodlo :), ale panowie ze zwirowni powiedzieli, ze to za daleko :(.

 

 

Lidziu,

niestety nic więcej nie wiem o piasku. :cry:

 

A co teraz robisz na budowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!!!!

 

Ada czy masz wykonaną analize wody?, jeśli nie to musisz ją zrobić. Na podstawie jej wyników można dobrać zestaw filtrów, odżelaziaczy itp.

Generalnie odżelaziacze są drogie bo w granicach 2000zł, jak nie lepiej.

Rzuć wyniki analizy na priva to coś pomogę.

Pozdrawiam Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Krakusow i nie tylko!

Mam pytanie czy moze ktos z Was ma oczyszczalnie ekologiczna ( czy jak ja tam zwal?) ? Mam problem ze smrodkiem w lazience na parterze(na gorze jeszcze nie podlaczone lazienki) .Jeszcze nie mieszkamy, a juz cos nie tak. Od jakichs 2 tygodni nie ladnie pachnie w tej lazience, kratke wentylacyjna sprawdzalismy, ciag jest. Okno tez, co prawda zamkniete przez wiekszosc dnia, jak i drzwi,ktore sa bez wywietrznikow na dole. Nie wiem czy ta oczyszczalnia "cofa" te smrodki? Dodam ,ze spadek terenu mamy,wiec chyba teoretycznie nie powinno tu byc problemu. Oba zbiorniki byly sprawdzane w zeszlym tygodniu i jest tam naprawde malo osadu,wiec ja juz nie wiem co jest nie tak. Moze ktosc z Was cos poradzi na ten temat? Dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozalewaj syfony woda, pozatykaj rury kalaizacyjne wychodzące ze ścian do poszczególnych przyborów(np. umywalki), sprawdź czy masz wywiewke wyciągnietą do końca komina, wsyp preparat z bakteriami do zbiornika( np. szambex). Może też wwiewać smród przez wentylację do łazienki jeśli koniec wywiewki jest w tym samym kominie co wentylacja grawitacyjna (za mała odległość).

Pozdrawiam Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...