Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sonika!

Moje kółko trwa nadal. tym razem na urlopie ten co wycina - wróci w przyszłym tygodniu. Jarząbek nie upadł, tym bardziej, że bardzo się nam podoba jesion - a taki tylko u niego póki co widzieliśmy. Tylko, że on sam nie ma brygady - tylko poleca wykonawców. Właśnie dzisiaj do nich dzwoniłem, jestem umówiony na przyszły tydzień. Jeden z nich ma chyba sklep na Łużyckiej. Aha i rozmawiałem też wstępnie z tym polecanym przez Wojtka, co to u Was na osiedlu podobno nieźle robi - będę się z nim widział może za tydzień, bo teraz nie ma go w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

Aha i rozmawiałem też wstępnie z tym polecanym przez Wojtka, co to u Was na osiedlu podobno nieźle robi - będę się z nim widział może za tydzień, bo teraz nie ma go w Krakowie.

 

 

My też się przymierzamy do tego od Wojtka, ale póki nie znajdę malarza, to nic nie zrobię z parkietem :( .

 

Czy Lużycka jest przy AP? Jeśli tak, to tam kupowaliśmy parkiet. Za układanie bierze więcej niz ten nasz z osiedla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że wam się wcinam może nie na temat ,ale moja córka dostała się na studia w Krakowie i oczywiście szukamy mieszkania :roll:

Zjeździliśmy Kraków w ubiegłym tygodniu w piękną :evil: deszczową pogodę - bez rezultatów :evil:

Proszę o radę gdzie można znleźć kompetentnych ludzi, którzy pomogą w tym problemie :o Byliśmy w kilku studenckich (bezpłatnych) biurach pośrednictwa ale tam mają 99% ofert nieaktualnych :x

W dwóch odpłatnych agencjach też mieliśmy pecha........

 

Pozdrawiam,B.B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze biuro kwater stud. przy kościele św. Anny i u Dominikanów.

Może spróbuj tam.

I polecam jeszcze ten portal:

 

http://www.e-stancja.pl

 

jest dużo ogłoszeń, może coś znajdziesz.

 

P. S. i serdeczne GRATULACJE dla Córki i dla Was :D :D .

A gdzie będzie studiować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

Moje kółko trwa nadal. tym razem na urlopie ten co wycina - wróci w przyszłym tygodniu. Jarząbek nie upadł, tym bardziej, że bardzo się nam podoba jesion - a taki tylko u niego póki co widzieliśmy. Tylko, że on sam nie ma brygady - tylko poleca wykonawców. Właśnie dzisiaj do nich dzwoniłem, jestem umówiony na przyszły tydzień. Jeden z nich ma chyba sklep na Łużyckiej. Aha i rozmawiałem też wstępnie z tym polecanym przez Wojtka, co to u Was na osiedlu podobno nieźle robi - będę się z nim widział może za tydzień, bo teraz nie ma go w Krakowie.

 

U mnie parkiet od Jarząbka kładła ta firma z Łużyckiej. Naprawdę jestem bardzo zadowolona i polecam. Jak będziesz ustalał cene - targuj się, bo można jeszcze zbić, acha i nie zraź się jak zobaczysz właściciela... :lol: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

Aha i rozmawiałem też wstępnie z tym polecanym przez Wojtka, co to u Was na osiedlu podobno nieźle robi - będę się z nim widział może za tydzień, bo teraz nie ma go w Krakowie.

 

 

My też się przymierzamy do tego od Wojtka, ale póki nie znajdę malarza, to nic nie zrobię z parkietem :( .

 

Czy Lużycka jest przy AP? Jeśli tak, to tam kupowaliśmy parkiet. Za układanie bierze więcej niz ten nasz z osiedla.

 

Sonika, zadzwoń do mojego malarza, kiedyś ci przesyłałam namiary - nie będziesz żałować - gość zna się na rzeczy i jest bardzo dokładny.

Parkiet kładłam przed malowaniem - malarze wszystko super zabezpieczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

Aha i rozmawiałem też wstępnie z tym polecanym przez Wojtka, co to u Was na osiedlu podobno nieźle robi - będę się z nim widział może za tydzień, bo teraz nie ma go w Krakowie.

 

 

My też się przymierzamy do tego od Wojtka, ale póki nie znajdę malarza, to nic nie zrobię z parkietem :( .

 

Czy Lużycka jest przy AP? Jeśli tak, to tam kupowaliśmy parkiet. Za układanie bierze więcej niz ten nasz z osiedla.

 

Sonika, zadzwoń do mojego malarza, kiedyś ci przesyłałam namiary - nie będziesz żałować - gość zna się na rzeczy i jest bardzo dokładny.

Parkiet kładłam przed malowaniem - malarze wszystko super zabezpieczyli.

 

Ada,

dzięki serdeczne - wogóle zapomniałam, że mam ten telefon od Ciebie. :oops: :oops: :oops:

 

Właśnie przed chwilą dzwoniłam i jestem umówiona z p. R. M. na jutro, na wizję lokalną. Powiedział coprawda, że wolny będzie dopiero w pażdzierniku, ale może uda Mu się pomalować raz parter, potem będę kłaść parkiet, no i zrobi się pażdziernik, a On wróci na drugie malowanie.

 

Byłoby super :D :D :D .

Dzięki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...