Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj Sonika, Sonika! Dobrze, że mili forumowicze odszyfrowali skrót AP :D

Ja zastanawiam się, czy przed parkietami malować 1x, czy wszystko po parkietach, czy może po ułożeniu, a przed cyklinowaniem. Wojtek namawia mnie coby przed parkietem pomalować pierwszy raz, bo i tak będę zmieniał kolor - "wszyscy tak robią" :D .

Ada!

A czy kontaktowałaś się tylko z tym od łużyckiej, czy też z innymi parkieciarzami polecanymi przez Jarząbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Sonika, Sonika! Dobrze, że mili forumowicze odszyfrowali skrót AP :D

Ja zastanawiam się, czy przed parkietami malować 1x, czy wszystko po parkietach, czy może po ułożeniu, a przed cyklinowaniem. Wojtek namawia mnie coby przed parkietem pomalować pierwszy raz, bo i tak będę zmieniał kolor - "wszyscy tak robią" :D .

Ada!

A czy kontaktowałaś się tylko z tym od łużyckiej, czy też z innymi parkieciarzami polecanymi przez Jarząbka?

 

Jeszcze z jednym, też od Jarząbka ale był droższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aishan,

pomaluj 1X przed parkietem ze względu na wilgoć.

Rozmawiałam na ten temat i z parkieciarzami i z Wojtkiem i taka powinna być kolejność.

 

Z tego co się zorientowałam, to ten mój osiedlowy parkieciarz jest najtańszy, ale nie widziałam Jego pracy.

Ale z drugiej strony widziałam schody jakie zrobił sąsiadowi i są PIĘKNE!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 2 namiary. Z obydwoma wstępnie umówiłem się na przyszły tydzień. Jeden to ten z Łużyckiej, a 2 to nie wiem skąd, ale zajęty bardzo, bo powiedział, że ma czas dopiero pod koniec września, to i w głowie mi zakołatało, że może taki dobry i polecany. Ale pożyjemy, zobaczymy.

Sonika! Z nim też mam się spotkać, jak wróci do Krakowa - czyli pod koniec przyszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden to ten z Łużyckiej, a 2 to nie wiem skąd, ale zajęty bardzo, bo powiedział, że ma czas dopiero pod koniec września, to i w głowie mi zakołatało, że może taki dobry i polecany.

:D :D :D :D :D :D

 

To może i dobrze się zdarzyło, że szukam malarza i mam przestó j budowlany, bo teraz to ja :D na odmianę wypróbuję fachowca (parkieciarza) u Ciebie :wink: , a potem jak po maśle :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Tak sobie przeczytałem i pomyslałem... może ktoś z Was by się podzielił jakimiś namiarami na parkieciarzy. Jest mi co prawda jeszcze kawałek do parkietu, ale skoro niektórzy z nich mają takie terminy, to może warto byłoby wcześniej się umówić :roll:

 

Pozdrawiam

Carl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aishan

 

dzięki za zainteresowanie

 

Sonika

 

Dziękuję za te namiary, ale tam też byliśmy i mają bardzo dużo nieaktualnych ofert,dziękuję.

 

Żeby było śmiesznie mieszkamy w Warszawie i córka dostała się na dwa kier. w W-wie i na dwa w Krakowie. Jak widać stara stolica zwyciężyła i będzie studentką geografii na UJ :wink:

Dziecko szaleje ze szczęścia a rodzice mają problem :(

 

Pozdrawiam,B.B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja również podłączę się pod temat parkietów. Mamy zamiar je układać pod koniec tego roku. Co prawda wciąż wahamy się pomiędzy parkietem a deską. :roll:

 

Nie wiem co Ci poradzić. My kupiliśmy parkiet, a desek wogóle nie brałam pod uwagę, więc nie wiem czy to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada,

dzięki serdeczne jeszcze raz za przypomnienie mi o Twoim R. M.

Widzieliśmy się dzisiaj i jesteśmy umówieni za dwa tygodnie.

Uratowałaś mi życie :D :D :D .

R. M. jest bardzo miły.

 

Napisz jeszcze proszę o swoim parkieciarzu. Jesteś zadowolona? R. M. bardzo nam Jego zachwalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...