Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, ja wiem, że Ty jesteś bardzo zajęta :roll: ................wczoraj Kwachu nie podpisał ustawy pozwalającej na zwrot różnicy vat budującym domy.

 

z postępów u nas:

- podbitka na calości

- taras przed domem

- reszta lamp w domu

- półeczki w kuchni

- mostki z dwóch stron na wyspę

 

zaczyna się robić alarm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,że nie podpisał...już doszło i do mnie, ale na to, jak i na wiele innych rzeczy nie mam wpływu , więc zajmuję się tym na co mam i tak np wczoraj upiekłam pierwsze w moim domu ciasto ze śliwkami...

Dziś robi mi się podłoga ostatnia ca górze i zaczyna w salonie a w piątek wpada hydraulik i podłącza ostatnią łazienkę na pieterku u dzieciaków.

Elektryka skończona, pozostało jeszcze zawiesić i podłączyć lampki zewnetrze, zrobic kostkę na podjeździe i wreszcie odpocząć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jeszcze jakis chętny do głosowania na lewicę?

 

Mhm, jest jakieś parę milionów ... :o

A czego się spodziewaliście ? To świetny prezent przedwyborczy dla fanatycznego elektoratu lewicowego SLD. Prosty przekaz: Wy - elektorat - biedni i oszukiwani. Oni - budujący - bogaci (bo biedni nie budują, ledwie im starcza na życie) i oszukujący (no tak, bo kto uczciwy w Polsce ma pieniądze ? NIkt - wiadomo, jak ma - znaczy się oszust).

"Nic Wam już nie możemy dać - no bo nas wyrzucają - ale patrzcie, zabierzemy innym ! Budują domy - skąd mają pieniądze - złodzieje - choć tyle im zabierzemy."

Prosty zabieg socjotechniczny, w Polsce skuteczny od lat - wyborcy wiedzą, że oni już nic nie dostaną ale przynajmniej innym będzie gorzej. To niskie pobudki dlatego technika jest ciągle skuteczna. A że padło akurat na VAT budowlany ....

 

ale ja mam taką cichą nadzieję, że to się jeszcze da odzyskać, nie wyrzucajcie tych fakturek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...