Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sonika, jak tam malarz?

 

 

Ada,

malarz skończył w sobotę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ściany mamy równiutkie, gładziutkie i czekają teraz na malowanie.

 

Uratowałaś nam życie :D :D :D .

 

Czekamy teraz na parkieciarza, a potem będą kolorki. Zrobimy tak jak u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam wszystkich :D :D

 

właśnie dzisiaj wskoczyła mi ekipa od Ociepleń na mój obecny (jeszcze) domek - na sobote bez tynku ma być finisz - zobaczymy??

 

dom z kamienia jak zaczełem kuć ścianę pod rury od "Solara " zaczęły odskakiwać kmienie tak że pojawiła się możliwość zrobienia dodatkowego otworu okiennego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od ponad roku czytam forum Muratora i pomaga mi to bardzo w prowadzeniu budowy mojego domku. Buduję koło Michałowic i mam nadzieję wprowadzić sie na zimę. Potrzebuję jednak pomocy. Dwa miesiące temu podpisałam umowę o produkcję i montaż bramy garażowj z firmą STABE. Niestety miesiac temu minął termin realizacji zamówienia a po bramie "ani słych ani widu". Parę razy sie nawet do nich dodzwoniłam, ale skończyło sie na obietnicach rychłej dostawy. A teraz nawet telefony milczą. Czy ktoś z Was zetknął się z tą firmą? Proszę o odpowiedź bo czekają mnie bezsenne noce :( (zaliczka niestety wpłacona),

Pozdrawiam wszystkich budujących i życzę wytrwałości,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piekną sobotę

 

Tylko na chwile bo jestem strasznie zajety w pracy :cry: dzisiaj znowu do 20.00 ale trzymajcie za nas kciuki w przyszłym tygodniu, godzina zero 17 września. :p 8) Na razie tyle wiecej szczegółow i zdjęc po 26

 

Ja też witam,

to już???? Ale super!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od ponad roku czytam forum Muratora i pomaga mi to bardzo w prowadzeniu budowy mojego domku. Buduję koło Michałowic i mam nadzieję wprowadzić sie na zimę. Potrzebuję jednak pomocy. Dwa miesiące temu podpisałam umowę o produkcję i montaż bramy garażowj z firmą STABE. Niestety miesiac temu minął termin realizacji zamówienia a po bramie "ani słych ani widu". Parę razy sie nawet do nich dodzwoniłam, ale skończyło sie na obietnicach rychłej dostawy. A teraz nawet telefony milczą. Czy ktoś z Was zetknął się z tą firmą? Proszę o odpowiedź bo czekają mnie bezsenne noce :( (zaliczka niestety wpłacona),

Pozdrawiam wszystkich budujących i życzę wytrwałości,

Agnieszka

 

Wybacz sarkazm, ale czy zaliczkę też wpłacałaś przez telefon?

Dlaczego nie pojedziesz do firmy wyjaśnić sprawę? Sprawdzić, czy w ogóle jeszcze istnieją?

 

Taka sprawa, moim zdaniem, jeśli nic nie wskórasz, nadaje się do zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa wyłudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka, nie jest tak źle - czyszczenie podstopnic należy do mnie za to, że się przy takich upierałam, i wiesz co, kara to żadna, one prawie wogóle się nie brudzą. Mieszkamy już 2 miesiące, a czyściłam je dopiero 2 razy, i to drugi raz tylko pobierznie. To są schody wewnętrzne do sypialni, więc nie chodzimy po nich w butach, a poza tym stopieńdrewniany dużo wystaje, co sprawia, że nie obijamy podstopnic.

 

Sonika, przesyłam ci telefony do stolarza i firmy od kuchni. Ale musisz się liczyć z tym, że stolarz ma terminy podobne do twojego fliziarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...