Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam też do Was pytanie. Chciałbym jak najprędzej zamknąc garaż a kasy na otynkowanie i bramę nie starczy w tym roku :(

Zastanawiam się czy musze zrobić posadzkę w garażu (wylewka już jest) przed montażem bramy, czy wręcz przeciwnie - najpierw zamont bramy a potem posadzka ?

 

Ja montowałam bramę segmentową przed tynkami i wylewkami i jest ok.

 

Ada, ja też tak mam, ale mi mówią, żeby otynkowac choć kawałek garażu przed montażem drzwi. A ja nie bardzo widzę możliwość realizacji takiej opcji. Proszę, napisz coś więcej no i gdzie kupowałaś bramę? Czyżby też u Migasa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

widzę szczepek ze budujesz chabry - to ładny projekt

 

to jest dom w petuniach...

http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m3f01a42e14e50&intra=8df7402f4d54e61e8fca71dc44a594f8&crc=5cfaa07fb1320d8841f6c4c7378c7b3c&lang=pl

chociaż powiem szczerze, że za poprawki zapłaciłem 2,5 raza tyle co za projekt, bo musiałem go wpasować w skałę i spory spadek terenu. Fudnamenty schodkowe, obniżenie częsci domu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się za nimi rozglądam.

Widziałem twój dziennik budowy...

wygląda na wyjątkowo solidną robotę.

czy to ludzie godni polecenia?

 

Mogę ich polecić z zamkniętymi oczyma, nie dośc że zrobili mi wszystko od pierwszej opaty do kafelek , to jeszcze kilk razy uratowalimi zadek , poprawiając inne ekipy...np oczyszczalnia....też mi ją praktycznie zamaotowali w całości...I nie musiałam o nic sę martwić...a zaczynałam budowę 200 km.dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ich polecić z zamkniętymi oczyma, nie dośc że zrobili mi wszystko od pierwszej opaty do kafelek , to jeszcze kilk razy uratowalimi zadek , poprawiając inne ekipy...np oczyszczalnia....też mi ją praktycznie zamaotowali w całości...I nie musiałam o nic sę martwić...a zaczynałam budowę 200 km.dalej!

 

A drodzy sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ich polecić z zamkniętymi oczyma, nie dośc że zrobili mi wszystko od pierwszej opaty do kafelek , to jeszcze kilk razy uratowalimi zadek , poprawiając inne ekipy...np oczyszczalnia....też mi ją praktycznie zamaotowali w całości...I nie musiałam o nic sę martwić...a zaczynałam budowę 200 km.dalej!

 

chyba takich szukam.

daj prosze namiar na priva.

dostaną cały projekt i zobaczymy co z tego wyjdzie.

3-4 wykonawców muszę zapytać o to samo.

Mam nadzieje że znają się na pracy w kamieniołomach :-)

wrzucę w piątek parę zdjęć - działki jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Jestem nowa, choc czytam Forum od dawna. Budujemy w Krakowie Batowicach, mamy juz stan surowy otwarty, okna zamowione, w poniedzialek wchodza tynkarze. Do tej pory wszystko szlo gladko, jedna ekipa (bardzo dobra) postawila wszystko z dachem, teraz zaczynaja sie schody, szukanie fachowcow do poszczegolnych prac itp., wybor kominka, liczenie resztek kasy, uff... Licze na podpowiedzi i slowa otuchy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...