Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

hej ;)

 

Ada, z wrażenia zajrzałam do Twojego albumu i widzę, że nie tylko psa masz eksta

 

ale szkoda, że w albumie tylko 1 psia fotka :cry:

dasz więcej?

 

bo to nie psi album :wink:

 

Dzięki lidka za miłe słowa, cieszę się, że ci się podoba mój domek i nie tylko.

 

A tak wygląda mastif tybetański - znany ze swojego długiego zwoju myślowego, próbujący podjąć ważną decyzję - wyjść na górę czy zejść na dół

http://img380.imageshack.us/img380/1414/dscn09573cu.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć witajcie,

Ada 24 ty tez tutaj??? jak sie miewa Tybet?

 

ja jestem nie ukrywam troche zdruzgotana i przerazona. czekam wciąż na papiery z urzedow i mam nadzieje, ze tej zimy wreszcie dostane pozwolenie. Idzie mi to wszystko jak krew z nosa....

Kraków przyjazny inwestorom! - haslo tyle piękne co puste.

 

szukam jak durnowata firmy budowlanej - uczciwej i solidnej ale co sie tkne to jakos nie udaje mi sie nikogo z sensem znaleźć.

 

mam nadzieje dolaczyc do "budujacych 2006" ale wcale nie jestem pewna czy jak juz dostane te zezwolenia to mi jeszcze sil wystarczy na budowanie.

 

Siły to się jakoś same znajdują, nie wiadomo skąd. Jak ruszy, to już pójdzie - jak domino. Ja firmę miałam beznadziejną ale mój mąż teraz pracuje w budowlance, to mogę coś popytać. Napewno Agacka ma dobrą sprawdzoną ekipę, może ci coś pomoże, jak nie to będziemy razem szukać. Gdzie to cudo ma stanąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten "nieduży fragment". A jak on się wabi? Tyle tylko, że aż taki "nieduży" to on chyba nie jest...

 

Ten bodyguard to Tybet i ma dopiero 8 miesięcy - świetnie pasuje do domu :p . Wprawdzie w utrzymaniu wychodzi drożej niż alarm, ale za to jak wygląda - w porównaniu z jakimś tam sygnalizatorem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dz za fotkę Ada

 

na tej też korzystnie wypadł ;)

 

mam wrażenie, że do mojego domu też by taki pasował :lol:

 

grzeczny jest? woli pobroić czy się zdrzemnąć?

 

Taki to świetnie komponuje się z każdym domem w tle. Większość dnia spędza na zewnątrz, a w domu to zazwyczaj śpi, najchętniej w takiej pozycji (a tą ścianę to chyba od razu przemaluje na ciemno :lol: )

http://foto.onet.pl/upload/40/26/_549031_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz miec WZiZT lub wypis z miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Tam bedzie okreslone jakie powinnas miec nachylenie polaci dachowych , kolorystyke elewacji, linie zabudowy itp.

W innym przypadku jesli kupisz projekt niezgodny z wytycznymi czekaja Cie koszty zwiazane z jego przeprojektowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...