Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gajka - eloł. Tak - nadaję z Hameryki. Część moich postów pochodziła z Syberii, część z Kanarów i kontynentalnej Hiszpanii oraz Anglii. Generalnie dzięki pracy jestem "obelżyświatem" i "globtrotuarem". Tu jednak pobędę trochę dłużej.

Ad rem - pomyśl logicznie: czy na trzy teoretyczne wizyty dzieci warto robić wielką chałupę, o którą musisz dbać cały rok? Już wolałbym tak ją zorganizować, żeby było można przekształcić każdy skrawek w sypialnię. Nawet w kuchni można przecież rozstawić polówki lub nadmuchać materac. Dla wnuków będzie to frajda. Ja mając tak barwne życie teraz na starość planuję się trochę ponudzić, a nie sprzątać wielką chałupę i jej otoczenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Frankai, Ty szczęściarzu :razz: Zwiedzisz kawał świata, poznasz

masę ludzi (tego zazdroszczę), inne zwyczaje i obyczaje(i tego zazdroszczę).

Będziesz niebywale bogatym (w doświadczenia) człowiekiem, a na starość wnuki Cię obsiądą i z otwartymi buźkami bedą wysłuchiwać Twych opowieści :razz:

 

W sprawie domku, pozwól, że zostaniemy przy swoich opiniach :smile:

 

Nic nie zapowiada, bym posiadała taka ekipę do prowadzenia domu

jak M. Wisniewski lider "Ich Troje", ale zakładam, że 2-3 razy

w tygodniu przyjdzie jakaś pani, która moje metry wysprzata :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka - może i trochę szczęścia mam, ale wierz mi - dużo zależało od mojego podejścia do ludzi, świata i oczywiście traktowania pracy. Dalszę korespondencję poprowadzimy ewentualnie emalią (podaję po privie).

Oczywiście, że pozwolę zostać Wam przy swoich opiniach. Może i wyrażam swoje zdanie zdecydowanie, ale uznaję prawo wszystkich do własnego zdania. Więcej - gdyby wszyscy robili to samo, to byłoby nudno. Mam podobne zdanie do Ciebie w kwestii walki z bezrobociem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że czytam też dopiero o 10.38 :grin:

Zwierzyna ma się dobrze. A właśnie, niektóra aż za dobrze.

Mamy mrówki w domu, małe, leśne /teraz już chyba domowe/. Wychodzą z pod progu w naszym pokoju, zrobiły drogę szybkiego ruchu pod kredens w jadalni /w kredensie nie ma żarcia/.

Polujemy na nie narazie ręcznie /nożnie :grin: /

Druga zwierzyna - sarenki, zostało tylko 4 z 10 sztuk /miejscowi łapią w sidła/ - przychodzi codziennie pod ogrodzenie.

Trzecia zwierzyna - wróbelki - karmimy codziennie okruszkami.

Zając już nie przychodzi, bażanty, dzikie kaczki - jeszcze za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać go, tylko słychać, o tak:

 

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuooooooooooooouuuuuuuuuuuuu !:grin:

 

Wniosek: Majka, nie jest typowym duchem :grin:.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: jaro dnia 2003-03-17 12:23 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-17 12:41, pitbull wrote:

iezgoda.

Uauauo to raczej robia amerykanskie duchy :smile:, polskie sa bardziej subtelne, bo maja odbiorcow bardziej wrazliwych :grin:

 

I tu się pitbull z tobą na wskroś nie zgadzam :grin:. Postępująca amerykanizacja naszego życia nie ominęła także dusznej sfery :grin:. Ducha musi być dziś widać, o pardon - musi być słychać ! :grin: Marketing, wszędzie marketing ! I widownia nie ta: kto mam dziś czas na duchy ? Dzieci tylko - a te zblazowane są do cna kreskówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...